Milo Kurtis prezentuje: OSJAN

Wielki powrót grupy OSJAN!

Kolejna odsłona cyklu „Milo Kurtis prezentuje” odbędzie się 14 czerwca 2017 roku w PROMie Kultury na Saskiej Kępie. O muzyce świata i poszukiwaniu etniczności mówić będzie Maciej Szajkowski z Kapeli ze Wsi Warszawa, a po spotkaniu zagrają artyści z legendarnej grupy OSJAN.

Multiinstrumentalista Milo Kurtis rozpoczął swoją muzyczną działalność na początku lat siedemdziesiątych, grając m.in. na kontrabasie i fagocie w Grupie w Składzie. Później założył zespół Maanam i w tym samym czasie grał także w grupie Osjan. W środę (tj. 14.06) dojdzie do ponownego połączenia dźwiękowych sił. W PROMie wystąpią: Jacek Ostaszewski (twórca i lider zespołu Osjan), Wojciech Waglewski, Radosław Nowakowski i Milo Kurtis.

Cykl „Milo Kurtis prezentuje. Od bikiniarzy do hipsterów. Dzieje kontrkultury w Polsce po II Wojnie Światowej” poświęcony jest spotkaniom z muzyką. Do tej pory Milo Kurtis rozmawiał o bikiniarzach kontrkultury z Marcelem Woźniakiem, a z Jackiem Dobrowolskim dyskutował o ruchu hipisowskim na świecie. Podczas ostatniego wydarzenia w czerwcu (tj. 23.06) w PROMie Kultury zjawi się Tomasz Tłuczkiewicz, by mówić o psychodelii w muzyce i poza nią.


14 czerwca 2017, godz. 19:00
PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23

Muzyka świata, poszukiwania etniczności. Rozmowa z Maciejem Szajkowskim. Koncert Osjan

Bilety na wydarzenia z cyklu „Milu Kurtis prezentuje” kosztują 10 złotych. Do nabycia są w kasie PROMu Kultury.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.