Mieszkanie z rynku pierwotnego – zalety

Mieszkanie z rynku pierwotnego 19.Dzielnica

Przy zakupie mieszkania analizujemy wiele różnych kwestii – od lokalizacji, przez metraż, aż po stan lokum. Możemy zdecydować się na mieszkanie z rynku wtórnego lub pierwotnego. Sprawdźmy, jakie zalety mają te drugie, dlaczego klienci tak często je wybierają i czym się charakteryzują.

Aranżacja od zera

Mieszkania z rynku pierwotnego mają wiele zalet, których brakuje w tych z drugiej ręki. Po pierwsze – znacznie łatwiej je urządzić. Tutaj możemy od zera stworzyć wymarzoną aranżację bez konieczności burzenia ścian, zdejmowania starych paneli czy zrywania tapet. To nie tylko znacznie mniej pracy, ale też niższy koszt remontu.

Nowoczesne rozwiązania

Kolejną zaletą mieszkania z rynku pierwotnego jest zastosowanie nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów, których deweloperzy używają dzisiaj przy budowie. Współczesne budowle są tworzone z wykorzystaniem najlepszych surowców. Wiele rozwiązań jest dzisiaj również znacznie bardziej ekologicznych niż jeszcze kilka lat temu. Coraz częściej w blokach stosuje się panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła, służące do ogrzewania np. części wspólnych.

Parking dla każdego

W nowych blokach z rynku pierwotnego na Woli, Żoliborzu czy Białołęce znacznie łatwiej jest też o miejsce parkingowe. Deweloperzy najczęściej budują bloki z halą garażową, a dodatkowe przestrzenie dla samochodów umieszczają również przed budynkami.

Niższe rachunki

Na nowych osiedlach najczęściej musimy też liczyć się z niższymi kosztami utrzymania lokum. Niższy czynsz (ze względu na brak funduszu remontowego), niższe rachunki za ogrzewanie, gwarancja – wszystko to sprawia, że życie w mieszkaniu z rynku pierwotnego jest po prostu tańsze.

Inwestycja w przyszłość

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego na Woli czy w innych dzielnicach Warszawy to doskonała inwestycja na przyszłość. Ceny za metr kwadratowy ciągle rosną, dzięki czemu nieruchomości są dzisiaj najlepszym sposobem na lokowanie pieniędzy. Takie mieszkanie najpewniej będziemy mogli sprzedać za kilka lat ze sporym zyskiem.

Rozbudowana infrastruktura

Mieszkanie w nowym budownictwie, na nowym osiedlu jak np. 19.Dzielnica, w nowoczesnym budynku to gwarancja dostępu do rozbudowanej infrastruktury, o którą dbają dzisiaj deweloperzy. Na najniższych kondygnacjach budynków umieszcza się najczęściej lokale usługowe, które szybko znajdują nabywców. Stąd łatwy dostęp do przedszkoli, żłobków, gabinetów dentystycznych, sklepów i salonów fryzjerskich. Wszystko to pozwala na wygodne życie bez konieczności dalekich podróży po mieście.

/artykuł sponsorowany/

Reklama