Mery Spolsky Letnie Brzmienia Warszawa

Mery Spolsky Letnie Brzmienia

W tym roku ponownie zapraszamy na błonia PGE Narodowego w Warszawie na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Przez całe wakacje odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na świeżym powietrzu zagrają: Nosowska, Zalewski, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, MROZU, Sobel, KULT, Kuba Badach, Mery Spolsky, Vito Bambino, Jakub Skorupa i Daria Zawiałow.

 
21 sierpnia 2022 r., niedziela, godz. 20.00
Błonia PGE Narodowego, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa
Bilety w cenie: 79 zł / 99 zł
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/letnie-brzmienia/#fbevent oraz www.letniebrzmienia.pl
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
 
Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W tym roku po raz kolejny wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere i odważne, ubrane w mocne elektroniczne bity
i wyraziste melodie. Na swoim koncie ma już dwa albumy „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”, w zeszłym roku wydała też książkę „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”. Artystka słynie z bardzo energetycznych koncertów, wyrazistego charakteru i intrygujących stylizacji. Podczas koncertów towarzyszą jej: „krzyż spolsky”, który niesie pomoc zagubionym sercom, czarno-białe paski i oczywiście najwierniejsi fani, czyli – Ludzie Spolsky. Będzie się można o tym przekonać 21 sierpnia!

Harmonogram koncertów:
Błonia PGE Narodowego, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

21.08, godz. 18:00 – Kuba Badach
21.08, godz. 20:00 – Mery Spolsky
27.08, godz. 19:00 – Anieli, godz. 20:00 – Nosowska
28.08, godz. 19:00 – Jakub Skorupa, godz. 20:00 – Vito Bambino
02.09, godz. 19:00 – ATLVNTA, godz. 20:00 – Daria Zawiałow

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.
/materiały prasowe/
Reklama