Martin Schmitt

Martin Schmitt – legenda skoków narciarskich w Niemczech, a jednocześnie główny rywal Adama Małysza w pierwszych latach sukcesów polskiego skoczka, został ambasadorem marki STS.

Niemiec to jeden z najbardziej utytułowanych skoczków w historii. Schmitt w sezonach 1998/1999 i 1999/2000 zdobywał kryształową kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata, a w sezonie 2000/2001 znalazł się na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej. Ponadto jest trzykrotnym medalistą olimpijskim i aż dziesięciokrotnym medalistą mistrzostw świata.

Dla polskiej firmy podpisanie kontraktu z tym legendarnym skoczkiem ma istotne znaczenie, ponieważ polscy użytkownicy charakteryzują się dużym zainteresowaniem skokami narciarskimi, a ubiegłotygodniowy konkurs w ramach Pucharu Świata w Wiśle zainaugurował sezon 2019/2020. W związku z tym możemy spodziewać się, że władze spółki przygotują w najbliższym czasie specjalne oferty zakładów. Twarz Martina Schmitz już pojawiła się na materiałach promocyjnych STSów.

Dla STS to kolejny krok mający na celu zwiększenie rozpoznawalności i udziału na polskim rynku. Prezes STS Mateusz Juroszek nie ukrywa, że ambicją jego firmy jest ekspansja globalna. W tym celu w ostatnich tygodniach podpisano kontrakt z legendarnym bramkarzem Manchesteru United Peterem Schmeichelem.

Zarejestrowana w Katowicach spółka zdominowała w ostatnich latach rynek zakładów bukmacherskich w Polsce, jej udział w Polsce przekracza 47%, a za główną część tego wyniku odpowiadają kanały online. Ostatnie 6 lat to dla STS pasmo sukcesów. W porównaniu z rokiem 2013 przychody firmy w tym czasie wzrosły z 220 milionów do 2,41 miliardów złotych. Nie powinien dziwić więc fakt, że logo STS-ów widoczne jest teraz aż na 11 rynkach zagranicznych, a zapewne na tym się nie skończy. Warto podkreślić, że kończący się rok jest dla Spółki wyjątkowo udany, ponieważ została nominowana w dwóch kategoriach najważniejszej nagrody gamblingowej na świecie SBC Awards, a także została umieszczona w prestiżowym rankingu 50 największych firm branży gamblingowej EGR Global.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.