Mama – Warszawianka na rynku pracy

Mama – Warszawianka na rynku pracy

20 stycznia 2022 roku kończy się rekrutacja do pierwszej grupy programu finansowanego przez Urząd m.st. Warszawy: „Mama – Warszawianka na rynku pracy. Wsparcie kobiet zagrożonych lub dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu”, którego wykonawcą jest Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. 

Jeśli jesteś matką, mieszkanką m. st. Warszawy, kobietą z doświadczeniem migracji zagranicznej i chcesz wrócić na rynek pracy – nie zwlekaj, zarejestruj się pod linkiem: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/mama-warszawianka-2/

W ramach 3 miesięcznego bezpłatnego programu uczestniczki wezmą udział w konsultacjach zawodowych ( redakcja CV, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, negocjowanie warunków zatrudnienia, diagnoza kompetencji i mocnych stron) oraz w inspirujących warsztatach pozwalających zdobyć nowe umiejętności i budujących ich pewność siebie.
Zyskają wiedzę dotyczącą powrotu na rynek pracy i ułatwiającą decyzję odnośnie dalszej kariery zawodowej. Wzmocnią swój dobrostan, zobaczą jak macierzyństwo wzbogaciło ich doświadczenie, jakie kompetencje nabyły na urlopie wychowawczym lub rodzicielskim, jakie są ich talenty i jak je promować. Zdobędą też informacje na temat możliwości pomocy
dla osób zagrożonych lub dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu. Udział w projekcie umożliwia networking i dostęp do wszystkich wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i darmowych materiałów edukacyjnych.

Więcej informacji na: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/mama-warszawianka-2/
Koordynatorka projektu: Agnieszka Tomaszewska: a.tomaszewska@fundacjakobiet.org

/materiał zewnętrzny/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.