Maja Kleszcz i Wojtek Krzak „Osiecka De Luxe”

Maja Kleszcz i Wojtek Krzak „Osiecka De Luxe”

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie otwierające muzyczną część cyklu „Ogród Przez Lato”: koncert Mai Kleszcz i Wojtka Krzaka – „Osiecka De Luxe”, który odbędzie się w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego na warszawskim Mokotowie.

Tego wieczoru usłyszymy Maję Kleszcz polską wokalistkę, muzyka, producentkę muzyczną, autorkę muzyki teatralnej i filmowej w repertuarze Agnieszki Osieckiej.

Maja Kleszcz podejmuje się świeżej i nowoczesnej interpretacji piosenek Agnieszki Osieckiej. Artystka, określana przez prasę polską Amy Winehouse czy Ellą Fitzgerald, z właściwym sobie podejściem retro bierze na warsztat największe przeboje będące jednocześnie kamieniami milowymi polskiej piosenki (m.in. „Niech żyje bal”, „Uciekaj moje serce”, „Na całych jeziorach” czy „Nim wstanie dzień”). A koncert, tak jak i album, przywraca pamięć dawnej muzycznej elegancji.

Zapraszamy do Ogrodu Przez Lato!

>>>>>
„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

24 lipca 2020, godz. 20:00
Wstęp: 20 PLN
Bilety dostępne: https://bit.ly/30lm519 (liczba miejsc ograniczona)

Regulamin wydarzenia: http://muzeumliteratury.pl/regulamin-ogrod-przez-lato/

Muzeum Władysława Broniewskiego
oddział Muzeum Literatury
ul. J. Dąbrowskiego 51
(przy metrze Racławicka)

mapa: https://goo.gl/maps/5gP7vK8xJ3UN7fRy7

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.