Luxtorpeda – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Metal Mind oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie zespół Luxtorpeda. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Okazję stanowi premiera albumu „ELEKTROLUXTORPEDA”.
 
19 kwietnia 2021, godz. 18:00
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna naFacebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
 
Oficjalna premiera tego albumu ma miejsce dokładnie 10 lat po premierze pierwszej płyty. Ponownie nagrane znane i lubiane utwory z repertuaru Luxtorpedy w zupełnie nowych aranżacjach. Nowe oblicze Luxów można nazwać ELEKTRO. Do nagrań zaproszono gości: DJ.BRK, współproducenta płyty oraz sekcję dętą w składzie: Tomasz Mazur, Józef Zatwarnicki, Dominik Szeszo. Nad nowym aranżem do utworu „WILKI DWA” czuwał Henryk „HENIO” Friedrich, który stworzył bity i muzyczną oprawę. Okładka płyty to zasługa od lat współpracującego z zespołem Macieja „ZUCHA” Mazurka, który dzięki niesamowitym zdjęciom Adama Polańskiego, Bruno Friedricha i DJa BRK stworzył doskonała ilustrację do kosmicznej muzyki.
Płyta została nagrana i zmiksowana przez Michała Wasyla w studio OKOLITZA w Poznaniu.
 
Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.
 
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.