Ludzie Kina. „Serce miłości”, reż. Łukasz Ronduda

„Serce miłości”, reż. Łukasz Ronduda, 78 minut, 2017

Para niemal jednakowo wystylizowanych kochanków prowadzi życie całkowicie podporządkowane kreacji twórczej. Początkowy układ mistrz-uczennica zaczyna ewoluować, generując napięcia pomiędzy dwójką ambitnych twórców. Film Serce miłości bazuje na biografii artysty wizualnego i muzyka Wojciecha Bąkowskiego oraz poetki Zuzanny Bartoszek. Tak jak w przypadku Performera, tak i teraz Łukasz Ronduda – reżyser, ale także kurator i historyk sztuki – tworzą most pomiędzy światem filmu a sztuką współczesną.

Spotkanie
Po pokazie zapraszamy na spotkanie z Robertem Bolesto – laureatem Orła za film Ostatnia rodzina, który na swoim koncie ma również scenariusze do takich filmów jak: Córki dancingu, Hardkor Disko oraz oczywiście Serce miłości. 

20 grudnia 2017, godz. 19:00

Miejsce: Narodowy Instytut Audiowizualny, ul. Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa

Wstęp
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

https://www.facebook.com/events/1568944933142507/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.