Loscil w Pardon, To Tu

Loscil w Pardon To Tu

Z wielką przyjemnością zapraszamy pod koniec lutego 2023 r. na jedyny w Polsce koncert kanadyjskiego kompozytora i mistrza budowania ambientowych dźwiękowych pejzaży Scotta Morgana aka LOSCIL. Będzie to jego pierwsza po czterech latach trasa koncertowa i cieszymy się, że po raz pierwszy wystąpi w Pardon, To Tu.

LOSCIL to projekt muzyki elektronicznej kanadyjskiego kompozytora i artysty multimedialnego Scotta Morgana. Przez ponad 20 lat Morgan zbudował solidny katalog prac pod pseudonimem LOSCIL, luźno obejmujący gatunki muzyki ambient, klasycznej i elektroakustycznej. Od 2001 roku zdecydowana większość albumów LOSCIL, w tym LP z 2021 roku, Clara, została wydana przez cenione amerykańskie wydawnictwo Kranky.

Data: Poniedziałek, 27.02.2023
Wejście na koncert: 19:00
Rozpoczęcie koncertu: 20:30
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) / 69 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).
Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, stacjonarnie w „Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich), aplikacji GOING oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane
FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama