Lor – Wieczne lato: Muzyka

Lor – Wieczne lato: Muzyka.

Sprawnie poruszające się po obszarze popu i folku tegoroczne debiutantki przy wsparciu chóru zaprezentują piosenki z wydanej właśnie płyty „Lowlight”.

Choć dopiero wkraczają w dorosłość, jako zespół mogą się już pochwalić imponującym CV. Krakowski kwartet Lor występował już na największych krajowych imprezach: OFF Festivalu, Open’erze, Orange Warsaw Festival czy Spring Break.

Cztery nastolatki: Julia Skiba (pianino), Paulina Sumera (teksty), Jagoda Kudlińska (śpiew) i Julia Błachuta (skrzypce) poznały się w szkole muzycznej. Utwory, nad którymi zaczęły wspólnie pracować, to elegancki, liryczny pop o folkowym zacięciu. Zapraszający Lor na festiwal Artur Rojek mówił w ich kontekście o „szlachetnej naiwności”.
Obecnie kwartet promuje swoją debiutancką płytę „Lowlight”, która ukazała się w kwietniu 2019 roku. Podczas koncertu w FINA zespół wystąpi z chórem.

11 lipca 2019, godz. 20:00

FINA, ul. Wałbrzyska 3/5

WSTĘP
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona (120). Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.