Letnie Koncerty Promenadowe

Letnie Koncerty Promenadowe.

Wakacyjne niedziele na Mokotowie, to oczywiście Koncerty Promendowe w Parku Morskie Oko przy Pałacyku Szustra, gdzie swoją siedzibę ma Warszawskie Towarzystwo Muzyczne. To tu w cieniu stuletnich drzew w każdą niedzielę lipca i sierpnia w samo południe będziemy spotykać się na Koncertach Promenadowych. Jak zwykle będzie to okazja, by zrelaksować się w pieknych okolicznościach przyrody i posłuchać bardzo różnorodnej muzyki – od folkowej po klasykę.

W lipcu gramy klasycznie

Szczegółowy program:

2 lipca – Orkiestra Warsaw Camerata pod batutą Pawła Kosa-Nowickiego, w klasycznym repertuarze na smyczki. Nie zabraknie lubianych i znanych utworów W.A. Mozarta czy J. Haydna.

9 lipca – ponownie Orkiestra Warsaw Camerata z Pawłem Kos-Nowickim zapraszają na muzyczną ucztę. Tym razem przeniesiemy się do epoki baroku i posłuchamy dzieł J. S. Bacha, J. Pachelbela czy J. Handla.

16 lipca – kwartet smyczkowy „Les Femmes” zaprosi na muzyczną ucztę z muzyką kameralną. W programie znajdą się utwory P. Czajkowskiego, M. Ravela i J. Haydna.

23 lipca – złożona z bardzo młodych, nieprzeciętnie zdolnych muzyków Kameralna N-Harmonia pod batutą młodego utalentowanego Daniela Mieczkowskiego zaprezentuje się w dziełach G. Holsta, O. Respighiego i P. Warlocka.

30 lipca – Orkiestra Warsaw Camerata zaprasza na podróż po europejskiej muzyce. Usłyszymy m. in. utwory A. Dvoraka, E. Elgara czy W. A. Mozarta.

W przypadku złej pogody, koncerty odbywają się we wnętrzu (Sala Koncertowa Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego)

Start godzina. 12:00

Wstęp wolny

Koncerty objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Mokotów Bogdana Olesinskiego
Projekt realizowany dzięki wsparciu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
Organizator: Nowa Orkiestra Kameralna Fundacja
Współpraca: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki, Warsaw Camerata, Kancelaria Marek Małecki, Grupa Strategia

Odnośnik do wydarzenia – klik

Reklama

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.