Letnie Granie w Altanie – koncert Natalii Kukulskiej

koncert Natalii Kukulskiej
W sobotę, 28 maja o godz. 16.30 zapraszamy na koncert Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zainauguruje cykl „Letnie granie w altanie”, podczas którego w każdą niedzielę lipca i sierpnia w altanie przy Hugonówce o godz. 19.00 będą odbywały się różnorodne koncerty.
 
Natalia Kukulska swojej „dorosłej” karierze nagrała jedenaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Wydany w 2020 roku album “Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W zeszłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem “Jednogłośna”, a także udziałem w formacie “MTV Unplugged”.
 
28 maja, godz. 16.30
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15, Sala Widowiskowa.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w dniu wydarzenia od godz. 15.00 do 16.00. Wejście na Salę od 16.00 do 16.15. Miejsca numerowane

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.