Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego Daria Zawiałow oraz ATLVNTA

Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego Daria Zawiałow
Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W tym roku po raz kolejny wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Cykl koncertów Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego zakończy koncert Darii Zawiałow. Niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej zagra 2 września. W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!“. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta zyskała status platynowej już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 r. honorując Fryderykiem w kategorii „Album roku Pop Alternatywny”. W 2021 r. artystka zaprezentowała nowe wydawnictwo „Wojny i Noce”. W 2021 r. singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” (z Dawidem Podsiadło) Daria Zawiałow zapowiedziała swój trzeci album studyjny „Wojny i Noce”, który szybko zyskał status platynowej.
Przed koncertem Darii Zawiałow w Warszawie wystąpi zespół ATLVNTA.
2 września 2022 r., piątek, godz. 20.00
Błonia PGE Narodowego, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa
Bilety w cenie: 99 zł / 119 zł
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/letnie-brzmienia/#fbevent oraz www.letniebrzmienia.pl
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.ebilet.pl oraz www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik