Lekko Festiwal w Markach

lekko festiwal

                                                                                              
MUZYKA I NATURA. ZABRZMIĄ PIERWSZE DŹWIĘKI LEKKO FESTIWAL

Koncertowe emocje z dala od zgiełku miasta i niespieszny czas spędzony w otoczeniu natury. W piątek 8 lipca w klimatycznym Cicha 23 Event Place w podwarszawskich Markach rozpocznie się Lekko Festiwal. Podczas dwóch dni wydarzenia wystąpi 12 artystów, w tym m.in. Ralph Kaminski, Brodka, Artur Rojek, Julia Wieniawa oraz The Dumplings. Festiwalowi towarzyszyć będą sety DJ-skie, warsztaty muzyczne i rękodzieła oraz projekt specjalny. Bilety w cenie 299 zł (karnet) i 199 zł (jednodniowe) dostępne są pod adresem: www.lekkofestiwal.pl.

 Poczuj się lekko!

Lekko Festiwal to połączenie dźwięków muzyki przeplatanych odgłosami natury, możliwość złapania oddechu od zabieganego i rozgrzanego lipcowym słońcem miasta. To zaproszenie do przestrzeni, która sprawia, że czas płynie wolniej,
a rozmowy nie mają końca. W te dwa lipcowe dni będzie można się poczuć… naprawdę lekko.

Dwa dni pełne muzyki i wyjątkowa skrzynka na listy

Przypomnijmy, że już 8 lipca zagrają: jeden z najbardziej docenianych polskich artystów – Artur Rojek, kompozytor, autor tekstów, wokalista i promotor, przez 20 lat frontman Myslovitz, utrzymana w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu
i gier słownych Bitamina i Jucho, czyli doskonale znana m.in. fanom Domowych Melodii Justyna Chowaniak. W piątkowe popołudnie przed publicznością Lekko Festiwal wystąpią również: duet Miętha, artystyczny kolektyw rapera Skip
i producenta AWGS, LOR – cztery utalentowane artystki z Krakowa oraz Zalia, 21-letnia wokalistka i kompozytorka, na co dzień studiująca Vocal performance and Songwriting na BIMM w Londynie.

Muzycznymi gwiazdami drugiego dnia festiwalu, czyli w sobotę 9 lipca, będą m.in. Brodka, laureatka Fryderyka 2022 w kategorii Teledysk Roku za stworzony wspólnie z Przemkiem Dzienisem klip do singla „Game Change”, Julia Wieniawa, która zaprezentuje m.in. utwory z debiutanckiej płyty „Omamy” (premiera albumu miała miejsce 17 czerwca br.) oraz wszechstronnie utalentowany wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny i reżyser teledysków – Ralph Kaminski.

Niespodzianką może być koncert duetu The Dumplings, który od ogłoszenia zawieszenia działalności w 2019 roku nieczęsto powraca na scenę. Ostatniego dnia festiwalu zagrają też: Luna – jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square oraz ARS LATRANS Orchestra – autorski, interdyscyplinarny projekt, którego twórcy opowiadają dźwiękowe historie za pomocą warstwy muzyczno-lirycznej, wizualnej i teatralnej narracji.

Twórcy ARS LATRANS Orchestra zachęcają też do wzięcia udziału w projekcie Sztuka Miłości. Na terenie festiwalu stanie specjalna skrzynka na listy. – Zapraszamy Was do wymiany przemyśleń. Jeśli chcielibyście przed wydarzeniem otrzymać anonimowy list, weźcie ze sobą swój, a będziecie mogli wymienić go na całkowicie losowy. Kto wie, może tego dnia porozmawiacie z osobą, z którą wymieniliście się listami i nawet nie będziecie o tym wiedzieć? Albo otrzymacie list od artysty? – dodają muzycy.

Blisko muzyki i natury

Ponadto na uczestników Lekko Festiwal czekać będą wydarzenia towarzyszące – artystyczne warsztaty i sety DJ-skie. Na scenie Girls Stage powered by Porsche Centrum Warszawa Okęcie swoje sety zagrają: NARO i Young Majli (8 lipca) oraz zuzaOK i Monster (9 lipca). Autorska selekcja muzyki zabrzmi przez cały festiwal.

Dodatkowo drugiego dnia festiwalu swoich sił za dekami będzie można spróbować podczas muzycznych warsztatów Szkoły Granko (zapisy online przez formularz). To autorski projekt, który sprzyja integracji, dobrej zabawie i jest też świetną okazją, by osobiście poznać osoby z branży, które rozgrzewają klubowe parkiety na całym świecie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, również i tym razem nie mogło zabraknąć uwielbianych przez festiwalowiczów warsztatów plecenia wianków butiku florystycznego „Amarant”. Do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie też strefa gastronomiczna pełna lokalnych smaków i kuchni świata.

Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production.


Lekko Festiwal
8-9 lipca 2022 (piątek, sobota), godz. 16:00

Home – Cicha 23 | Event Place, ul. Cicha 23, 05-260 Marki

Bilety w cenach:
EARLY BIRD TICKETS dostępne od 01.04.2022 (od godz. 12:00) do 28.04.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 199 PLN
Bilet jednodniowy: 149 PLN
REGULAR TICKETS dostępne od 28.04.2022 (od godz. 12:00) do 23.06.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 269 PLN
Bilet jednodniowy: 179 PLN
FINAL CALL TICKETS dostępne od 23.06.2022 (od godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów:
Karnet dwudniowy: 299 PLN
Bilet jednodniowy: 199 PLN

Więcej informacji: Lekkofestiwal.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.