Lampa glamour do nowoczesnego salonu

Lampa glamour do nowoczesnego salonu

Lampa glamour do nowoczesnego salonu.

Wybór wyposażenia do salonu to wcale nie łatwa sprawa. Jak wybrać najlepsze oświetlenie, aby lampa glamour nie tylko była piękna ale też odpowiednio oświetlała nasze wnętrze. Jak wybrać pozostałe meble np.: krzesło glamour i fotel, tak aby wszystko ze sobą pasowało.

Lampa glamour do nowoczesnego salonu.

Wśród lamp w stylu glamour możemy znaleźć bardzo dużo modeli, dlatego wydaje się, że każdy powinien coś dla siebie znaleźć.

Lampa glamour geometryczna

Bardzo popularne są lampy geometryczne zwłaszcza takie oparte na okręgach. Są lampy które są pełnymi lub częściowymi pojedynczymi okręgami, oraz takie, które są zestawem np.: trzech lamp o różnym rozmiarze. Takie lampy sprawdzają się zwłaszcza w dużych pomieszczeniach.

Lampa glamour florystyczna

Coraz popularniejsze stają się lampy oparte na motywach roślinnych. Są bardzo delikatne lampy, które wyglądają jak stworzone z płatków kwiatów. Takie efekty są możliwe dzięki zastosowaniu technologii led.

Są też lampy które wyglądają jak gałąź, która w nieregularnych miejscach ma rozmieszczone klosze, przywodzące na  mysl paki kwiatów. Lampy glamour takie wyglądają wyjątkowo pięknie nad stołem.

Lampa Wisząca Glamour Orchidea

Lampa Wisząca Glamour Orchidea SPLIT 9 (foto: IdealMeble.pl)

Lampy stylizowane na  tradycyjne kryształowe żyrandole.

Wśród lamp glamour stylizowanych na tradycyjne żyrandole są takie w których elementy kryształowe zostały zastąpione szkłem, lub tworzywem sztucznym Takie lampy pięknie rozpraszają światło, a przy okazji są lżejsze (co czasami jest bardzo istotna kwestią techniczną), oraz zdecydowanie tańsze.

Czasami w lampach glamour twórcy odwzorowują jedynie kształt, pozostałe elementy mogą być stworzone np.: z metalowych łańcuszków. Takie lampy są bardzo nowoczesne i jednocześnie bardzo efektowne. Sprawdzają się zwłaszcza w wysokich pomieszczeniach, czy tak jak poprzednie lampy glamour jako oświetlenie nad stołem.

Krzesło glamour do salonu, jadalni, czy sypialni

Pośród krzeseł glamour największym zainteresowaniem cieszą się krzesła tapicerowane zarówno w wersji bardziej klasycznej w której elementy stelaża wykonane są z drewna jak i takie gdzie nóżki posiadają chromowany połysk zarówno w kolorze złotym, srebrnym, a nawet czarnym.

Krzesło glamour Chesterfield Rodan

Krzesło glamour Chesterfield Rodan z tyłu pikowane nogi srebrne chrom (foto: IdealMeble.pl)

Fotel glamour stylowy

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na fotel w stylu glamour stylowy wówczas warto fotela poszukać wśród foteli chesterfield. Zarówno niskie fotele kubełkowe, jak i fotele Uszak z wysokim oparcie doskonale wpasowują się w styl glamour.

Fotel Glamour Elba z kryształkami (foto: IdealMeble.pl)

/artykuł sponsorowany/

Reklama