Łąka Leśmiana 2020 online

Łąka Leśmiana 2020 online

Na czwartą już edycję „Łąki Leśmiana” przygotowaliśmy równie atrakcyjny program, jak w poprzednich latach. W czasie pandemii, kiedy tak bardzo potrzebujemy spotkań z drugim człowiekiem i kontaktu z przyrodą, proponujemy Wam relaks z literaturą, poezją oraz spotkanie z ogrodnictwem i ekologią w wirtualnym wydaniu.

Rozsiądźcie się wygodnie na waszych kwietnych balkonach, na leżakach w przydomowych ogródkach, na kocu w parku i spotkajmy się razem wirtualnie. Zatroszczcie się tylko o dostęp do Internetu, a o program kulturalny zatroszczymy się my!

Wydarzeniem inaugurującym 7 czerwca będzie „Barłóg Literacki”. Dziennikarka i pisarka Karolina Sulej oraz pisarka Sylwia Chutnik ugoszczą Was na zielonym tarasie wśród książek. Sprawdźcie, jakie są ich książkowe propozycje na letnie miesiące.

„Łąka Leśmiana” czeka na Was przez całe lato. W czerwcu spotykamy się w Internecie, ale może już w lipcu i sierpniu zobaczymy się na prawdziwej trawie, przy Muzeum POLIN. Program wydarzeń na kolejne miesiące ogłosimy w drugiej połowie czerwca.

Program na czerwiec i weźcie udział w bezpłatnych wydarzeniach online: https://www.polin.pl/pl/laka-lesmiana-2020

7 czerwca – 31 sierpnia 2020

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszu EOG oraz przez budżet krajowy

Fot. M. Jaźwiecki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.