Kursy Uniwersytetu Otwartego UW 2018/2019

Uniwersytet Otwarty UW

Chcesz uczyć się na UW i na WUM-ie? Zapisz się na kursy Uniwersytetu Otwartego UW.

Dla wszystkich miłośników uczenia się przez całe życie i rozwijania pasji mamy nie lada gratkę: właśnie ruszyły zapisy na kursy Uniwersytetu Otwartego UW w I trymestrze roku akademickiego 2018/2019. Dla naszych Słuchaczy przygotowaliśmy aż 287 propozycji kursowych, z czego prawie 80 to nowości. Ceny kursów rozpoczynają się już od 275 zł za 30 h akademickich, a w szerokiej ofercie w ramach 6 Dziedzin Wiedzy każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się uruchomiony po raz kolejny cykl „Ucz się od najlepszych”. To okazja do spotkań z wybitnymi ekspertami z różnych dziedzin nauki. W tym trymestrze szczególnie polecamy kurs „Arkana ludzkiego umysłu – część druga”, w ramach którego wykłady wygłoszą tak wybitni znawcy psychologii jak Andrzej Depko, Jacek Santorski, Dorota Zawadzka czy prof. Bogdan Wojciszke. Nie zabraknie propozycji dla miłośników dziennikarstwa i mediów – kurs „Czwarta władza, czyli o mediach od kuchni” pomoże zrozumieć mechanizmy przepływu informacji w sferze medialnej.

Pragniemy też podzielić się dobrą wiadomością: Uniwersytet Otwarty UW od bieżącego roku akademickiego współpracuje z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą czerpać wiedzę z kolejnego obszaru i poznać od podszewki jedną z najbardziej prestiżowych uczelni medycznych w kraju. Międzyuczelnianą współpracę rozpoczynamy dwoma kursami: „Kobiece ciało, emocje i dusza – zmysłowa integracja” oraz „Styl życia pod lupą, czyli jak rozpoznawać mity związane ze zdrowiem”.

Poniżej przedstawiamy inne wybrane nowości z aktualnej oferty:

  • Nie daj się zhakować lub podsłuchać – warsztaty cybersamoobrony dla humanistów
  • Botaniczna Akademia Sztuki
  • Chemia żywności a zdrowe jedzenie
  • Kresy Wschodnie. Historia i wspólne dziedzictwo narodów
  • Język Ewangelii: Greka Nowego Testamentu (poziom A1)
  • Kampania promocyjna w sieci krok po kroku
  • Wprowadzenie do Polityki Energetycznej i Prawa Energetycznego
  • Legalizacja pobytu i zatrudnianie cudzoziemców – kurs prowadzony w języku rosyjskim
  • Taniec jazzowy dla średnio zaawansowanych

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących obecnej rekrutacji oraz działalności Uniwersytetu Otwartego UW.

Zachęcamy do kontaktu z Sekcją ds. promocji i szkoleń (tel. 22 55 20 679, promocja@uo.uw.edu.pl) lub Biurem UOUW (tel. 22 55 24 040, biuro@uo.uw.edu.pl).

https://www.uo.uw.edu.pl/

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.