Kup Voucher na Przyszłość i wspomóż lokalną gastronomię

Kup Voucher na Przyszłość i wspomóż lokalną gastronomię

Polskie restauracje zostały z dnia na dzień zamknięte lub ich działalność jest ograniczona wyłącznie do sprzedaży posiłków na wynos. Aby pomóc branży gastronomicznej przetrwać kryzys i uchronić wiele biznesów przed zamknięciem, Finebite błyskawicznie zmieniło model działania i wprowadziło Vouchery na Przyszłość

Strona www, na której można zakupić Vouchery na Przyszłość – https://vouchers.finebite.co/pl/warszawa/

Dzięki wsparciu Oli Lazar i akceleratora FoodForward rusza sprzedaż Voucherów Finebite, które nazywamy „Voucherami na Przyszłość” i które są nową funkcjonalnością w aplikacji. 

Użytkownicy zamawiają wirtualne Vouchery w wybranej restauracji na określoną kwotę. Opłata trafia do restauracji natychmiast, a na zaplanowanie wizyty i wykorzystanie Vouchera w restauracji goście mają czas aż do 30 grudnia 2020. 

Zespół Finebite wprowadził do aplikacji jeszcze jedną funkcję. Są nią Paczki Wsparcia, dzięki którym użytkownicy mogą przez aplikację zamówić z ulubionych restauracji paczki z flagowymi produktami, takimi jak kiszonki, sosy, a także inne składniki do samodzielnego wykonania dań wg przepisów opracowanych przez szefa kuchni. Restauratorzy mogą w ten sposób dalej funkcjonować, bez potrzeby zwalniania pracowników czy redukcji etatów, a użytkownicy odtwarzać ulubione potrawy z restauracji w domu, przyjemnie, smacznie i całkowicie bezpiecznie, spędzając czas na domowej kwarantannie.

Strona www, na której można zakupić Vouchery na Przyszłość – https://vouchers.finebite.co/pl/warszawa/

Finebite wprowadził też możliwość zamawiania posiłków dla lekarzy oraz szpitali bezpośrednio przez aplikację w ramach akcji #gastropomaga.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.