Kulturalne Mikołajki w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy

Kulturalne Mikołajki

3 grudnia 2016 roku w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy odbędzie się wydarzenie dla całej rodziny,  spotkanie z Mikołajem oraz przedstawienie muzyczno-teatralne „Czarodziejski Puch”.

Kulturalne Mikołajki to dzień wypełniony atrakcjami dla najmłodszych.

To dzień dla wszystkich. Świąteczne warsztaty dla dzieci, które przeprowadzą doświadczone śnieżynki. Mikołaj, który będzie fotografował się z dziećmi i wręczał im prezenty.

Dzieci będą mogły wykonać własnoręcznie dekoracje świąteczne, przygotować prezenty dla rodziców czy ozdobić pierniki.

Na scenie zaplanowane jest moc atrakcji: warsztaty taneczne w rytmie regeae na rozgrzewkę oraz konkursy ze wspaniałymi nagrodami od Granny, Russella, MalilaTUTU, Emiko-store, PlayMobil, Pakiet Cykl o Felku Kartofelku czy DINOPARK, które przeprowadzi Śnieżynka Agnieszka.

Jedną z atrakcji będzie „Czarodziejski puch” czyli  muzyczno-teatralny spektakl pełen interakcji z dziećmi. Animacje, które pobudzają dzieci to tworzenia spektaklu razem z aktorami wspólne świąteczne piosenki stwarzają świąteczną atmosferę. Spektakl ma    charakter edukacyjny przez fantastyczną zabawę na scenie dzieci nie będą się nudzić nawet  na chwilę. Wykonawcy to: doświadczona wokalistka, kompozytorka Agnieszka Konarska współpracująca z Filharmonią Narodową w Warszawie z programem dla dzieci oraz aktor Kamil Banasiak. Po przedstawieniu każde dziecko dostanie upominek od Świętego Mikołaja.

Dzień atrakcji rozpocznie się o godz. 11:00, również dla rodziców nie zabraknie atrakcji, będą mieli okazję na zakup prezentów dla najmłodszych u naszych Parterów Willow, Domino, Leotti, Cocomilo, Fryzurki spod chmurki, Fluffy Fauna i wiele innych. 

Ambasadorkami wydarzenia zostały: Sylwia Juszczak, Hanna Kochańska, Paulina Holtz i Katarzyna Galica.

Program:

11:00 – 14:00 Warsztaty

14:00 Konkursy

14:15 Warsztaty taneczne ze śnieżynką

14:45 Konkursy

15:00 Spotkanie z ambasadorkami

15:15 Czarodziejski Puch

16:15 Mikołaj rozdaje prezenty i wspólne zdjęcia


Miejsce: Dom Towarowym Bracia Jabłkowscy ul. Bracka 25

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.