Kulturalna Strefa AGORY

Kulturalna Strefa

KULTURALNASTREFA nabiera tempa! Przed nami kolejne spotkania, koncerty i akcje promocyjne!
Bądźcie z nami ale #zostańciewdomu
Zapisujcie się na poszczególne spotkania.

Harmonogram:

Do środy 15 kwietnia w www.kulturalnysklep.pl 20% dodatkowego rabatu z kodem: KULTURALNASTREFA – udanych łowów
Polub kulturalnysklep.pl

#Kulturalnastrefa to cykl działań, dzięki którym artyści, autorzy książek i muzycy mogą łączyć się z odbiorcami w bezpośredni sposób, prosto ze swoich domów. Akcja ma na celu zaproszenie słuchaczy i czytelników na platformy online i bezpośrednie wsparcie całej branży kulturalnej.

Do tej pory odbyło się już ponad 20 spotkań, koncertów i rozmów m.in. z Małgorzatą Ostrowską, Andrzejem Piasecznym, Michele Morrone, Bovską, Robertem Mrozem, Dorotą Warakomską, zespołem Pectus, Witoldem Pasztem, Igorem Herbutem, Vieniem, Maciejem Olbrychtem, Maciejem Wasio i wieloma innymi.

Kryzys, z jakim przyszło nam się bowiem zmierzyć, to problem nie tylko zdrowotny, ale także gospodarczy i dotyka wielu branż oraz pracowników.
Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pll oraz Wyborcza.pl Kultura pragnie wesprzeć działalność kulturalną, zachęcając odbiorców do słuchania muzyki i czytania książek bez konieczności wychodzenia z domu. Do inicjatywy dołączyły sklepy internetowe: kulturalnysklep.pl oraz Publio.pl – gdzie można znaleźć atrakcyjne rabaty na muzykę i książki wydawane przez Agorę. Ponadto akcja objęta jest patronatem rozgłośni: Radio TOK FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.