KUKBUK na Manifeście Zmysłów – niezwykłych targach dla poszukujących przyjemności

KUKBUK na Manifeście Zmysłów – niezwykłych targach dla poszukujących przyjemności!

W 4 grudnia 2016 roku, w warszawskim klubie Niebo odbędzie się wyjątkowe wydarzenie tylko dla dorosłych – Manifest Zmysłów. Poszukujący zmysłowych uciech znajdą tam mnóstwo atrakcji: interesujące dyskusje, inspirujące warsztaty, masaże relaksacyjne i wiele innych. KUKBUK-a również nie może tam zabraknąć! Od 12:00 do 19:00 będziemy dbać o zmysł smaku i nie tylko…

grafika-1

Na Manifest Zmysłów przyjedziemy z naszą interaktywną mobilną kuchnią KUKBUK-a. Serwując gorącą czekoladę, którą każdy będzie mógł sobie doprawić ulubionymi przyprawami i dodatkami, będziemy namawiać do przełamywania granic i wspólnego zapoznawania się przy kubku tego zmysłowego napoju. O godzinie 15:00 nasza wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych, Daria Pawlewska poprowadzi panel dyskusyjny na temat siły afrodyzjaków i ich działaniu na zmysły.

W Niebie na gości czekać będą także inne atrakcje, m.in.: rozmowa z Hanią Rydlewską, autorką książki „Slow Sex”, która opowie o odzyskiwaniu kontaktu z własnym ciałem i afirmacji seksualnego potencjału, czy spotkanie z astrolożką. Dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie uciechy wizualne, będzie wystawa sztuki inspirowanej cielesnością i zmysłami. Organizatorzy chcą rozbudzić w odwiedzających poczucie, że każde ciało jest wspaniałe i każde zasługuje na przyjemność.


Miejsce: Klub Niebo ul. Nowy Świat 21
Data: 4 grudnia 2016 roku, godzina 12:00-19:00

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.