Kuba Wojewódzki otworzył restaurację „Niewinni Czarodzieje 2.0”

Kuba Wojewódzki otworzył restaurację „Niewinni Czarodzieje 2.0”.

11 lipca o godz. 16:00, serce Powiśla zabiło mocniej – Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk otworzyli w Elektrowni Powiśle swoją pierwszą wspólną restaurację – Niewinni Czarodzieje 2.0.

Z połączenia niezwykłego smaku, pasji do muzyki i niebanalnej rozrywki powstało miejsce, jakiego na mapie Warszawy jeszcze nie było.
Założycieli restauracji połączyła pasja oraz wieloletnie doświadczenie, które zaowocowały pierwszym wspólnym projektem w sercu warszawskiego Powiśla. Lokal inspirowany filmem Andrzeja Wajdy „Niewinni Czarodzieje” to miejsce nieoczywiste, będące połączeniem znakomitej restauracji serwującej autorską kuchnię z klubem, w którym na gości czekają koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie.

Loftowo zaprojektowane wnętrza, łączące industrialne przedmioty pochodzące z dawnej Elektrowni z elementami glamour, jak kryształowe żyrandole, tworzą w tym miejscu niezapomniany klimat. To, co z pewnością przyciągnie gości do Niewinnych Czarodziejów 2.0 to, oprócz unikatowego charakteru samego lokalu i wyjątkowej oferty gastronomiczno-rozrywkowej, możliwość spotkania na miejscu jego założycieli.

Restauracja Niewinni Czarodzieje 2.0 znajduje się na parterze budynku biurowego B4 w Elektrowni Powiśle. Lokal będzie funkcjonował przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 – 23:00, w piątek w godzinach 8:00 – 3:00, w sobotę w godzinach 9:00 – 3:00, a w niedzielę od 9:00 do 22:00.

Więcej informacji https://www.instagram.com/p/Bzu8ef4Hjxv/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.