Kuba Sienkiewicz w Worku Kości

UDOSTĘPNIJ

26 stycznia 2019 roku Worku Kości wystąpi Kuba Sienkiewicz.

Lider zespołu Elektryczne Gitary – autor tekstów i muzyki wielu znanych hitów oraz dr n. med. neurolog – wykonuje piosenkę autorską. Układa kompozycje i piosenki do filmów. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Jest autorem wielu lubianych przebojów, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, takich jak m.in.: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Dzieci”, „Kiler”, „Człowiek z liściem na głowie”, „To koniec”, „Nie pij Piotrek” czy „Co Ty tutaj robisz”. Jest autorem i kompozytorem wielu utworów na znakomitej płycie o charakterze dydaktycznym pt. „Historia”, oraz autorem piosenek i muzyki do filmów „Kiler”, „Kiler-ów 2”, „Kariera Nikosia Dyzmy” oraz „Sztos 2”. Realizuje również muzykę do seriali telewizyjnych (m.in. „Bulionerzy”, „Pokój 110”) i do reklam.

Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 mln egzemplarzy. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych, a sześć złotych.
Jako lekarz neurolog, zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society.

Towarzyszył mu będzie:

Łukasz Dąbrowski – akordeonista, pianista jazzowy, akompaniator, aranżer, producent muzyczny. Prowadzi działalność naukową i dydaktyczną. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego i Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Dotychczas współpracował między innymi z takim artystami jak: Zbigniew Łapiński, Kuba Sienkiewicz, Jan Kondrak, Marek Majewski, Anna Patynek.
————————————–
Cocktail Bar Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa
start godz.. 20.00
Wstęp wolny. BEZ REZERWACJI MIEJSC.
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).

FB-klik
—————————————
W lokalu Worek Kości obowiązuje zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia.

Prosimy o nienagrywanie całości koncertu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas wydarzenia z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.
Prosimy o wzajemny szacunek.

Na koncert zapraszamy osoby dorosłe oraz, z uwagi na to, że głównie sprzedajemy alkohol i w naszym lokalu przebywają Goście pod jego wpływem, dzieci powyżej 12-go roku życia.
Osobom do lat 18-stu oczywiście alkoholu nie sprzedajemy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.