Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged otworzy cykl Letnie Brzmienia w Warszawie

Letnie Brzmienia w Amfiteatrze WCK

LETNIE BRZMIENIA W WARSZAWIE. W STOLICY RUSZA CYKL WAKACYJNYCH KONCERTÓW

Przez całe wakacje na błoniach PGE Narodowego w Warszawie odbywać się będą plenerowe koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów w ramach trasy Letnie Brzmienia. Na świeżym powietrzu zagrają: sanah, Nosowska, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, MROZU, Sobel, KULT, Kuba Badach, Mery Spolsky, Vito Bambino, Jakub Skorupa i Daria Zawiałow. Muzyczny cykl zainauguruje Krzysztof Zalewski z koncertem MTV Unplugged już 24 lipca w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego.

W najbliższą niedzielę w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego wystąpi człowiek orkiestra, czyli… Zalewski. Artysta zagra materiał ze świetnie przyjętej płyty MTV Unplugged – Mam takie wieści, które powodują u mnie ambiwalentne uczucia. Z jednej strony wesoło, z drugiej smutno. Wesoło, bo gramy Unplugged w Warszawie, smutno bo ostatni raz gramy utwory w tych aranżacjach w stolicy. Zobaczmy się w niedzielę wieczorem w Parku Sowińskiego – zaprasza na koncert Krzysztof Zalewski. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Eveliny Ross.

W czwartek 28 lipca przed warszawską publicznością zagra Kwiat Jabłoni – jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. 31 lipca warszawiacy będą bawić się do muzyki sanah, czyli jednej z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Cykl sierpniowych koncertów rozpocznie występ Natalii Przybysz (5.08). Tego samego dnia na scenie pojawi się również duet KARAŚ/ROGUCKI. Z kolei 11 sierpnia nad stołeczną publicznością muzyczną „Aurę” roztoczy MROZU. Muzyczną gwiazdą 12 sierpnia będzie Sobel. Wieczorem 13 sierpnia scenę Letnich Brzmień w Warszawie przejmie legenda rocka – KULT. W niedzielę 21 sierpnia pojawi się dwójka wyjątkowych artystów. Najpierw zagra wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu – Kuba Badach. Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie, o czym będzie się można przekonać tego samego wieczoru. Ostatni weekend sierpnia otworzy Nosowska koncertem w sobotę 27 sierpnia. Dzień później (28.08) pojawi się Vito Bambino. Cykl koncertów Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego zakończy koncert Darii Zawiałow. Na finałowe wydarzenie zapraszamy 2 września.

Harmonogram koncertów:
Błonia PGE Narodowego, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

24.07, 19:00 – Evelina Ross, godz. 20:00 – Zalewski w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego w Warszawie
28.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni
31.07, godz. 20:00 – sanah
5.08, godz. 18:00 – Natalia Przybysz
5.08, godz. 20:00 – KARAŚ/ROGUCKI
11.08, godz. 19:00 – ATLVNTA, godz. 20:00 – MROZU
12.08, godz. 20:00 – Sobel
13.08, godz. 20:00 – KULT
21.08, godz. 18:00 – Kuba Badach
21.08, godz. 20:00 – Mery Spolsky
27.08, godz. 19:00 – Anieli, godz. 20:00 – Nosowska
28.08, godz. 19:00 – Jakub Skorupa, godz. 20:00 – Vito Bambino
2.09, godz. 19:00 – ATLVNTA, godz. 20:00 – Daria Zawiałow

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r. na Polanie Harcerza przy poznańskim jeziorze Malta, na którym zagrają m.in. Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim. Partnerem Letnich Brzmień jest PGE Narodowy. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet oraz Warsawnow.pl.

 

Więcej informacji, bilety oraz regulamin wydarzenia:

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.