Królewska wymiana roślin w Łazienkach

LATO W ŁAZIENKACH 2021
Łazienki Królewskie oraz Córka Ogrodnika zapraszają do udziału w królewskiej wymianie roślin, która odbędzie się na polanie przed Centrum Edukacji Ekologicznej w Nowej Palmiarni.

Zabierzcie ze sobą szczepki, sadzonki i rośliny, które chcecie oddać w dobre ręce, a wrócicie do domu z nowymi, zielonymi mieszkańcami!

Dla uczestników wydarzenia przygotowane zostanie stanowisko, na którym można będzie przesadzić roślinę lub posadzić szczepkę otrzymaną podczas wymiany. Nie zabraknie też fachowych porad dotyczących pielęgnacji kwiatów doniczkowych, a wszyscy chętni własnoręcznie wykonają dla swoich nowych roślin makramowe kwietniki.

W dniu wydarzenia w muzealnym sklepiku w Podchorążówce i w Starej Oranżerii (hasło: wymiana roślin), a także w e-sklepie (hasło: wymiana) obowiązywać będzie 10% rabat na wydawnictwa Muzeum Łazienki Królewskie.

INFORMACJE

Termin: 10 lipca 2021 r., godz. 12.00-15.00
Miejsce: polana przed Centrum Edukacji Ekologicznej w Nowej Palmiarni – w wydzielonej strefie wymiany roślin przebywać będzie mogło jednocześnie 15 osób.
Mapka: https://goo.gl/maps/3d8a7g393mFBhGVL9
Wstęp: bezpłatny
Partner wydarzenia:
Córka Ogrodnika – marketingowiec, prywatnie miejska ogrodniczka, wielbicielka filodendronów, fanatyczka domowej dżungli. Dzieli się swoją pasją i poradami dotyczącymi pielęgnacji roślin domowych podczas roślinnych wymian, które organizuje w Warszawie od 2019 r.
 

Zapraszamy również do zapoznania się z letnią ofertą Muzeum Łazienki Królewskie

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/aktualnosci/lato-2021-w-lazienkach-krolewskich

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.