Kreatywne zimowiska 2023 – szansa na rozwój dziecka

Kreatywne zimowiska 2023

Z czym kojarzą się zimowe ferie? Dawniej dzieci w trakcie ferii jeździły na sankach, lepiły śniegowe bałwany i toczyły bitwy na śnieżki. Dziś zimowiska to oprócz aktywności na śniegu, również tematyczne zajęcia, wspierające rozwój pasji młodego człowieka. Czy warto pojechać na takie zimowisko?

Wypoczywasz, jak chcesz – zimowiska w nowej formule

Twoje dziecko uwielbia zimowe aktywności – narty, sanki, zjeżdżanie na jabłuszkach i bitwy na śnieżki? A może wręcz przeciwnie – jest zdecydowanie ciepłolubne i nie przepada za mroźną aurą? Niezależnie od tego zimowiska z Vogue Travel, to znakomita opcja spędzenia zimowych ferii. Przewidziano na nich aktywności i dla miłośników zimy, i dla jej stanowczych antyfanów.

Być może niektórym kolonie i obozy kojarzą się z odgórnie zaplanowanym od A do Z programem.  Niejedno dziecko boi się, że nie podoła organizowanym zajęciom. Zbyt trudne lub mało interesujące aktywności, za dużo czasu na zimnie albo przeciwnie, w budynkach – to może zniechęcić. Ale przecież da się inaczej! Przekonasz się o tym, wysyłając pociechę na turnus Zimowiska na maxa (https://voguetravel.pl/zimowiska-na-maxa). Tutaj to dziecko decyduje, w których z zaproponowanych zajęć chce wziąć udział. Każdy znajdzie więc coś, co go zaciekawi i spędzi ferie tak, jak lubi.

Kreatywne obozy tematyczne – propozycje na zimę 2023

Dla młodzieży o sprecyzowanych zainteresowaniach przygotowano kolonie i obozy tematyczne. Tutaj można szlifować swoje talenty i poznawać osoby o takich samych pasjach. W ofercie zimowisk kreatywnych na zimę 2022/2023 znajdziecie m.in.:

  • obóz literacki – dla wszystkich moli książkowych, marzących o wydaniu własnej powieści. Uczestnicy poznają tajniki pisarskie, wskazówki dla autorów oraz ćwiczą swój warsztat.
  • obóz wokalny – dla nastolatków uwielbiających śpiewać i chcących rozwijać się w tym kierunku. Bogaty w ćwiczenia z emisji głosu, zajęcia z technik interpretacji utworów oraz ze śpiewu w duecie i zespole.
  • obóz komiksowy – polecany tym, którzy kochają przenosić światy ze swojej wyobraźni na papier oraz kreować postacie i historie. Uczestnicy poznają zasady tworzenia mang i komiksów, udoskonalą swój styl rysowania i poznają profesjonalne narzędzia dla rysowników.

Zapraszamy również na obóz rysunkowy dla młodzieży, kolonię dla pasjonatów gier Minecraft i Fortnite oraz obóz gitarowy w górach. Którą z naszych propozycji wybierze Twoje dziecko?

Azja w zimie… w środku Podhala?! Da się!

Będąc na bieżąco z zainteresowaniami dzieci i młodzieży, Vogue Travel dostosowało program swoich kolonii i obozów. Wszystko po to, aby z turnusów uczestnicy wracali uśmiechnięci, wypoczęci i naładowani energią. Dlatego w ofercie znalazły się zimowiska dla tych, którzy mają bzika na punkcie azjatyckich komiksów, K-popu czy kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

Najmłodszych (w wieku od 7 do 12 lat) zapraszamy na kolonię zorganizowaną wokół japońskich motywów. Są też turnusy dla otaku, czyli prawdziwych fanów muzyki, komiksów i mody rodem z Japonii. Świetna zabawa, dużo uśmiechu, kolorowe kostiumy, własne prace i… niezapomniane wrażenia – to jest coś, co gwarantujemy.

Dla nastolatków (w wieku 12 do 18 lat) zorganizowane będą turnusy oscylujące wokół mangi, anime i muzyki popularnej rodem z Korei. Cosplay, quizy tematyczne, japońska kuchnia, planszówki w klimacie azjatyckim – to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników. Wszystko odbywać się będzie w magicznej, zimowej atmosferze na Podhalu. Udowodnimy, że da się choć na kilka dni wprowadzić azjatyckie wibracje u podnóża polskich Tatr!

Zimowe ferie, to dobry czas na kreatywne, rozwojowe i ciekawe zajęcia. Z jednej strony można odpoczywać, a z drugiej – podejmować nowe wyzwania, poznawać rówieśników i zwiedzać ciekawe zakątki kraju. Zimowiska Vogue Travel (https://voguetravel.pl/zimowiskasą właśnie po to, aby zapewnić dzieciom i młodzieży rozwój także w czasie wolnym od szkoły. Zapraszamy na ciekawe wyjazdy w polskie góry!

/artykuł sponsorowany/