Korzyści z wdrożenia MS Dynamics 365 w chmurze

Korzyści z wdrożenia MS Dynamics 365 w chmurze

Decyzja o wprowadzeniu inwestycji w firmie zależy od korzyści, które możesz osiągnąć. Digitalizacja biznesu jest dzisiaj konieczna do utrzymania się na rynku, więc trudno o przecenienie korzyści z implementacji systemów chmurowych i przejście do działania online. Jak wobec tego prezentuje się rozwiązanie Microsoft Dynamics 365?

Pełna automatyzacja procesów

To kluczowa zaleta, którą zapewnia Microsoft Dynamics 365. Dzięki modułom zaimplementowanym w Twoim przedsiębiorstwie możliwe jest uzyskanie pełnej automatyzacji takich procesów jak:

 • monitorowanie stanów w magazynach;
 • zarządzanie kredytowaniem i windykacją;
 • rozwiązywanie zakłóceń działań logistycznych;
 • rejestrowanie ruchów finansowych;
 • obsługa faktur;
 • planowanie dostaw;
 • tworzenie raportów i rejestrów;
 • zarządzanie promocjami i akcjami lojalnościowymi;
 • tworzenie sugestii zakupowych pod kątem dotychczasowych wyborów;
 • kontakt z klientami i pełna kontrola nad zasobami firmy;
 • monitorowanie produktywności pracowników.

Dopasowanie do profilu i strategii firmy

Moduły Microsoft Dynamics 365 są dopasowane do branży, w której funkcjonuje firma. Oznacza to pełną integralność z profilem działalności i możliwość elastycznego dobrania aplikacji niezbędnych do funkcjonowania w chmurze. Co więcej, proces digitalizacji nie obejmuje tych obszarów działalności firmy, które nie mają dla zarządu czy właściciela strategicznego priorytetu. W ten sposób można zapewnić sobie wsparcie tylko w tych gałęziach działania biznesu, które rzeczywiście tego wymagają.

Elastyczność modułów widać też pod kątem dopasowania do wielkości firmy. System Microsoft Dynamics 365 został stworzony nie tylko dla wielkich międzynarodowych korporacji i koncernów. Z powodzeniem korzystają z niego również niewielkie firmy z sektora MŚP. Taka uniwersalność produktu zapewnia optymalizację kosztów pod kątem inwestycji na najpotrzebniejszy moduł zarządzający.

Błyskawiczne połączenie z aplikacjami Microsoft

Ogromna większość firm bazuje na rozwiązaniach dostarczanych przez Microsoft. Przeniesienie najważniejszych systemów do chmury i korzystanie ze sztucznej inteligencji w Microsoft Dynamics 365 również jest w pełni kompatybilne z pakietami MS. Dzięki temu pracownicy nie muszą przechodzić całkowitej zmiany w funkcjonowaniu procesów biznesowych. Szkolenie obejmuje jedynie zastosowanie Microsoft Dynamics 365 w firmie, a nie zupełną zmianę wykorzystywanych narzędzi.

Dostęp do informacji z dowolnego miejsca

Microsoft Dynamics 365 zapewnia błyskawiczny dostęp do informacji i procesów wykonywanych online i offline. Nie ma przy tym znaczenia, czy przebywasz blisko oddziału firmy, w centrali, czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Dostęp do strategicznych informacji uzyskasz z dowolnego urządzenia. W ten sposób nieprzerwanie możesz zarządzać firmą bez względu na swoją lokalizację.

Przed implementacją rozwiązań Microsoft Dynamics 365 pamiętaj o zapewnieniu sobie najlepszego poziomu wsparcia. Co to znaczy? Postaw na firmę, która nie tylko przeprowadzi implementacje modułów, ale przede wszystkim będzie Twoim partnerem biznesowym. To pozwoli Ci wykorzystać potencjał Microsoft Dynamics 365 w 100 %!

Więcej na temat wdrożenia MS Dynamics 365 – https://xplusglobal.com/pl/wdrozenie-dynamics-365-fscm/

/artykuł sponsorowany/

Reklama