Kora Nieskończoność – Michał Pepol

Kora Nieskończoność - Michał Pepol

Kora Nieskończoność to solowy debiut fonograficzny Michała Pepola.

Płytę skomponował w latach 2019-2020, korzystając z prywatnych, nieznanych światu, nigdy nie wydanych materiałów fonograficznych Kory Jackowskiej, które otrzymał od Kamila Sipowicza.

Intrygujący, ale jednocześnie wymagający proces odzyskiwania nagrań z odnalezionych 24-śladowych taśm studyjnych, które często były ledwie czytelne, wymagał niesamowitego pokładu energii. Płytę tworzą aranżacje i remiksy istniejących utworów, ale przede wszystkim zupełnie nowe utwory, łączące w sobie pop, rock, muzykę klasyczną, osobliwe słuchowisko i awangardową alternatywę.

Michał Pepol – wiolonczelista, kompozytor, współzałożyciel Royal String Quartet, producent oraz autor muzyki teatralnej. Artysta, którego twórczość nie mieści się w ramach jednego gatunku. Wiecznie głodny nowych doświadczeń, nieoczywistych dźwięków. Fascynat twórczości Kory.

Zapraszamy do odwiedzenia socjalmediów Artysty: www.facebook.com/PepolCello/

Koncert odbędzie się w Nowej Miodowej – Sali Koncertowej ZPSM Nr 1 w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 21.

Nowa Miodowa to niezwykłe, nowe miejsce na artystycznej mapie Warszawy. Za projekt sali odpowiadał Tomasz Konior i Konior Studio – zespół odpowiedzialny m. in. za siedzibę Akademii Muzycznej w Katowicach, a przede wszystkim za fantastyczną siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Nad akustyką sali czuwał mistrz Yasuhisa Toyota – dyrektor i główny projektant renomowanej firmy zajmującej się inżynierią akustyczną Nagata Acoustics z Los Angeles i Tokio, autor niezwykłej Elbphilharmonie w Hamburgu, Walt Disney Concert Hall, Bard College Performing Arts w Nowym Jorku, Suntory Hall w Tokio i wielu innych najlepszych sal koncertowych na świecie.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Nowej Miodowej:
www.nowamiodowa.pl