KOOZA Show, Cirque Du Soleil

KOOZA opowiada historię Niewinnego – melancholijnego samotnika poszukującego swojego miejsca na ziemi.

KOOZA jest powrotem do początków Cirque du Soleil: łączy dwie tradycje cyrkowe – widowisko akrobatyczne
ze sztuką rozbawiania publiczności do łez. Spektakl podkreśla fizyczne wymogi ludzkiego działania w całej okazałości i kruchości, zaprezentowane niezwykle kolorowo z wykorzystaniem śmiałego humoru sytuacyjnego.

KOOZA opowiada o stosunkach międzyludzkich i świecie pełnym dualizmu, dobra i zła” – mówi autor i dyrektor David Shiner. „Widowisko jest zabawne, lekkie i przyjemne i zaaranżowane z przymrużeniem oka.
Mimo tego dotyka także górnolotnych idei. Wraz z rozwojem akcji, poruszane są takie pojęcia jak strach, tożsamość, uznanie i władza”.

Początek widowiska to nagłe i niespodziewane pojawienie się Oszusta na scenie (niczym zabawka wyskakująca
z pudełka po jego otwarciu). A to dopiero początek wielu niespodzianek. Podczas podróży Niewinny spotyka na swojej drodze wachlarz komicznych bohaterów, takich jak Król, Oszust, Kieszonkowiec, Nieznośny Turysta i jego Szalony Pies.

Pomiędzy siłą a kruchością, śmiechem i uśmiechami, zawirowaniami i harmonią, KOOZA porusza tematy strachu, tożsamości, uznania i siły. Spektakl odbywa się w elektryzującym, egzotycznym świecie pełnym niespodzianek, wrażeń, dreszczy, zuchwałości i totalnego zaangażowania.

Nazwa KOOZA zainspirowana jest wyrazem „koza” pochodzącym z sanskrytu, który oznacza „paczkę”, „szkatułkę”, „skarb” i doskonale odzwierciedla koncepcję „circus in a box”.

Strona http://cds-kooza.pl/show.html
Ÿ


Bilety na spektakle odbywające się:w piątek, sobotę i niedzielę.

-374 zł  
-253 zł  
-143 zł  
Bilety na spektakle odbywające się:we wtorek, środę i czwartek.

-356 zł  
-236 zł  
-132 zł  

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.