Konferencja Startup Art. #2018

Konferencja Startup Art. #2018.

Startuje piąta edycja programu Startup Art. Jubileuszowa edycja rozpocznie się już 27 marca 2018 roku w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Startup Art. to program wsparcia biznesowego skierowany do studentów i absolwentów warszawskich szkół artystycznych organizowany przez Biuro Kultury Urzędu m. st. Warszawy we współpracy ze Startup Academy.

Na uczestników czeka seria ciekawych wydarzeń pozwalająca przejść drogę od pomysłu biznesowego, poprzez zbadanie zapotrzebowania na dany produkt lub usługę, aż do próby pozyskania pierwszego finansowania od inwestorów i aniołów biznesu.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać 8 wystąpień prelegentów, którzy na co dzień łączą świat sztuki z biznesem.
Opowiedzą oni m.in. o: 
➡ generowaniu i testowaniu pomysłów na biznes, 
➡ finansowaniu swojej działalności,
➡ rozwijaniu i globalizacji własnego startupu
➡ budowaniu własnej marki

Jeśli marzysz o własnym biznesie, weź udział w konferencji, zaczerpnij z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców:
?Doroty Kawalec (Vanda Novak), 
?Karola Banaszkiewicza (Displate), 
?Katarzyny Wierzbowskiej (Black Swan Fund)
? Marka Cieśli (Woolet), 
?Piotra Greinera i Marcina Adamskiego (Pictureworks Studio), 
? Kamila Laszuka (Musicon Club
?Dawida Wintera (Muscat Eyewear), 
?Rafała Koniecznego (Delphy Records/ Soundize Audio Branding), 

Kluczem do sukcesu niejednego startupu jest multidyscyplinarny zespół, dlatego do programu zapraszani są również studenci i młodzi absolwenci innych uczelni. Dzięki temu możliwe jest stworzenie grup złożonych z osób o uzupełniających się kompetencjach, także technicznych i biznesowych.

Tegoroczny Startup Art. rozpocznie konferencja, która odbędzie się 27 marca na warszawskiej ASP. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać 8 wystąpień prelegentów, którzy na co dzień łączą świat sztuki z biznesem. Opowiedzą oni m.in. o generowaniu i testowaniu pomysłów na biznes, finansowaniu swojej działalności, jej rozwijaniu i globalizacji oraz o budowaniu marki startupu.

Następnym etapem programu Startup Art. będzie Startup Shaker, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje własne startupy w zaledwie 2 dni, a następnie dopracować ich najważniejsze aspekty biznesowe na specjalistycznych warsztatach i podczas indywidualnych konsultacji. Najlepsze zespoły zaprezentują się podczas Demo Day przed jury, powalczą o uwagę inwestorów oraz nagrodę główną.

Jeśli marzysz o własnym biznesie, weź udział w konferencji, zaczerpnij z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców m.in. Marka Cieśli (Woolet), Kamila Laszuka (Musicon) czy Dawida Wintera (MUSCAT) oraz poznaj ludzi, z którymi podbijesz świat startupów!

Jeśli masz pomysł na biznes i chcesz go rozwijać, już dziś zapisz się na konferencję Startup Art. i dowiedź się więcej o Startup Shaker na stronie www.startupart.pl

https://startupart.pl/konferencja/

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie: https://startupart.pl/ lub na wydarzeniu na Fb:
https://www.facebook.com/events/265314397338904/

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.