Koneser Technologicznie

Koneser Technologicznie

Firma Blue Technology S.A, właściciel marki Hyperbook organizuje wydarzenie „Koneser Technologicznie”. Targi Koneser Technologicznie, to najnowsze wydarzenie przygotowane dla fanów gamingu. Wstęp jest wolny! Na uczestników będą czekały liczne atrakcje dla całej rodziny, w tym m.in.:

  • Najnowsze gry do przetestowania w strefie Free to Play – Między innymi gry ze studia Ubisoft oraz produkcje wydawane przez Cenega Polska.
  • Nowoczesny sprzęt komputerowy, konsole i gogle VR. – Pokaz laptopów Hyperbook, w tym najnowszy model Hyperbook Liquid V17 – AMD oraz Intel z nowatorską zewnętrzną stacją chłodząca, która całkowicie zmienia podejście do systemu chłodzenia laptopów. Komputer działa znacznie ciszej, chłodniej i wydajniej. Stacja dzięki smukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i można ją  łatwo schować w plecaku.
  • Turniej Rainbow Six Siege, a także zawody w inne gry z licznymi nagrodami.
  • W ramach strefy Retro, zostaną udostępnione zabytkowe urządzenia. Wśród nich znajdą się m.in. NES (Super Mario, Excitebike), Nintendo 64 (Mario Kart 64, Super Smash Bros), Atari 65XE (Yoomp!), Commodore 64 (Boulder Dash, River Raid) oraz pecety z Windowsem XP spięte w sieć (Worms Armageddon, Quake III Arena). Wszystkie urządzenia będą w pełni interaktywne. Strefę buduje i obsługuje Fundacja Dawne Komputery i Gry
  • W strefie Indie Games niezależni twórcy pochwalą się  swoimi produkcjami. Dla odwiedzających będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat i sprawdzić je w akcji. Dla deweloperów natomiast – szansa na poznanie opinii tych, dla których przygotowują swoje produkcje.
  • Strefa Virtual Reality – gdzie będzie można przetestować najnowsze gry VR, polskich i zagranicznych studiów developerskich.
  • Legia Esport Schools – W ramach stoiska umożliwimy odwiedzającym możliwość wzięcia w testach predyspozycji esportowych, które pozwolą na szybką diagnozę ich umiejętności.
  • PHOTOmodeBook to wystawa autorstwa Rafała Szrajbera, która prezentuje zdjęcia wykonane przez artystę w różnych grach. Nazywane potocznie „screenami” projekty już dawno przestały być bowiem postrzegane jako zwykłe „zrzuty ekranu”. To obecnie forma sztuki, w której artystami i twórcami są użytkownicy gier, dlatego też deweloperzy coraz częściej dodają do swych produkcji tzw. photo mode, aby wspomagać tę ekspresję twórczą.
  • Prezentacje studenckich projektów gier i prac konkursowych (Game Graphics Contest) – Zespołowego tworzenia gier komputerowych.
  • Planowane są również strefy komiksu i fantasy, gdzie odwiedzający będą mogli zakupić akcesoria, książki, komiksy związane z grami i filmami.

Targi odbędą się 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 20:00 w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia).

Bilety są bezpłatne (ograniczona ilość) do nabycia na stronie:

https://evently.pl/events/1114-koneser-technologicznie

 Wydarzenie na FB:

https://fb.me/e/2bSlsGsGv

Partnerem wydarzenia jest Centrum Praskie Koneser.

———————————————————————————————————————–

Właścicielem polskiej marki Hyperbook® jest firma Blue Technology S.A. Nasz zespół, to ludzie z pasją i z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Przez lata pracy z komputerami mobilnymi, udało nam się wykształcić filary na których teraz opieramy siłę naszej marki. Jednym z nich jest dowolność konfiguracji sprzętu przez klienta. Laptopy Hyperbook są szyte na miarę. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać indywidualną grafikę na klapie notebooka, wypolerować układ chłodzenia, bądź skalibrować ekran komputera. Każdy ze sprzętów Hyperbook składamy ręcznie, a następnie gruntowanie testujemy nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również pod kątem wydajności. Naszym celem jest dostarczenie sprzętu najwyższej klasy i sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

Reklama