Koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”

Koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”

Fundacja Universitatis Varsoviensis wspólnie ze stowarzyszeniem „Młodzi dla Polski” serdecznie zaprasza na koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”, który odbędzie się 26 lutego 2017 roku w Teatrze Palladium.

Wydarzenie jest częścią wyjątkowej akcji społecznej, mającej na celu upamiętnienie żołnierzy, którzy po II Wojnie Światowej nie złożyli broni, i w latach 1945 – 1963 walczyli  w tzw. „powstaniu antykomunistycznym”.

Koncertem „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!” chcemy oddać cześć tym, którzy walczyli z totalitaryzmami nazistowskim i komunistycznym, nierzadko przypłacając to własnym życiem. To kolejna forma promowania postaw wolności i patriotyzmu, którymi kierowani się Niezłomni. Warto, abyśmy również dziś kierowali się nimi.  – mówi Krzysztof Bielak prezes „Młodych dla Polski”.  

Wystąpią: Halina Mlynkova, Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny, Mona, Maleo Reggae Rockers, support: Zespół Fabryka.

Producentem wydarzenia są Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego „Universitatis Varsoviensis”. Organizatorami są Młodzi dla Polski oraz Fundacja Niezależne Media, natomiast Narodowe Centrum Kultury jest współorganizatorem wydarzenia.

Koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!” – Palladium


26 lutego 2017 roku, godz. 18:00
Teatr Palladium, ul. Złota 9

Wstęp wolny

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.