Koncert zespołu Ambassadors

Koncert zespołu Ambassadors.

Zapraszamy do Teatru Królewskiego na koncert znakomitego zespołu jazzowego Amerykańskich Sił Powietrznych w Europie. Jest to jeden z kilku występów orkiestry, która zagra w Polsce w ramach kampanii „100 lat Razem”, celebrującej bliskie relacje między Polakami i Amerykanami.

Zespół „Ambassadors” Amerykańskich Sił Powietrznych w Europie koncertować będzie w Polsce od 18 do 26 kwietnia 2018 r. W Teatrze Królewskim w Łazienkach ?goo.gl/maps/a1Sr1M9cQD92 wystąpi 21 kwietnia o godz. 18.00. Usłyszymy kilkanaście utworów jazzowych, które przeniosą nas do epoki swingu.

***
Bilety na koncert w cenie 30 zł nabyć można w muzealnych kasach. 

Organizatorami wydarzenia są: 
Muzeum Łazienki Królewskie
U.S. Embassy Warsaw 
Niepodległa

Trasa koncertowa zespołu w Polsce odbywa się w ramach kampanii „100 lat Razem”, celebrującej bliskie od ponad stulecia związki między Polakami i Amerykanami. Występy amerykańskiego bandu w kwietniu, który w Stanach Zjednoczonych jest miesiącem jazzu, dodatkowo wzmocnić mają kampanię „100 lat Razem” i zaakcentować ponad 70-letnią działalność zespołu. Od 1943 r. muzycy Amerykańskich Sił Powietrznych zapewniają doskonałą rozrywkę widzom, niezależnie do wieku i narodowości. Kultywują w ten sposób dziedzictwo legendarnego założyciela orkiestry, majora Glenna Millera i jego Army Air Corps Bandu.

Zespół, którego siedzibą jest baza lotnicza Ramstein w Niemczech, przenosi brzmienie Ameryki do najlepszych sal koncertowych Europy. Słynie zwłaszcza z mistrzowskich wykonań klasycznych utworów z epoki swingu.

https://www.facebook.com/events/216573312409732/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.