Koncert The Comet Is Coming

The Comet Is Coming z trasą koncertową w Polsce! Na początku listopada zespół wystąpi w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Londyński zespół The Comet Is Coming w swojej twórczości łączy elementy elektroniki, jazzu, funku i psychodelicznego rocka. Artyści swoimi występami otwierają portal do nowych wszechświatów i innych wymiarów. Bilety na wydarzenia są nadal w sprzedaży.

We wrześniu ukazał się nowy album grupy pt. „Hyper-Dimensional Expansion Beam”. To najpełniej zrealizowany i dogłębnie wyprodukowany album w dotychczasowym dorobku twórczym The Comet Is Coming. Jest wyrazem jedności i magicznej alchemii, która wzmacnia połączone moce członków zespołu: Danalogue (klawisze), Betamax (perkusja) i Shabaka (saksofon) i wznosi ich na nowe, niesamowite wyżyny artystyczne. Brytyjskie trio zdobyło nominację do nagrody “Mercury Prize”. Wydane miesiąc temu wydawnictwo to czwarty album charyzmatycznej grupy gromadzącej tłumy na koncertach, które na długo zapadają w pamięć. W ramach trasy The Comet Is Coming odwiedzą cztery polskie miasta.

Daty:
02.11.2022 – Poznań, TAMA
03.11.2022 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
04.11.2022 – Kraków, Hype Park
05.11.2022 – Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin


Mamy 2 wejściówki do rozdania

Co trzeba zrobić:
Polub i udostępnij wpis na FB (status publiczny).
W komentarzu napisz ulubiony utwór artysty.
Wyniki 2 listopada br., godz. 15:00.

/współpraca/


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik