Koncert Riffertone w Kalinowym Sercu

16 lutego 2018 roku, o 19:30 w Kalinowym Sercu odbędzie się koncert duetu Riffertone. 

Zespół zaprezentuje melodyjne kompozycje powstałe pod producencką opieką Kuby Badacha.

Riffertone zrodził się spontanicznie z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara akustyczna) oraz Jarosława Krużołek (wokal). Zespół od początku skupił się na autorskim materiale dając kilka małych, kameralnych koncertów na terenie Śląska. W międzyczasie, domowym sposobem muzycy nagrywali swoje kompozycje, które później zamieszczali na portalu YouTube.
W 2011 roku swoje utwory zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile. Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności w „Muzycznej Owczarni” u boku takich autorytetów jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, czy Tomasz Łosowski.

Po warsztatach muzycznych duet miał szczęście ponownie trafić do magicznej „Muzycznej Owczarni”, tym razem już jako gość, z całym swoim repertuarem. W lipcu duet zdobył pierwsze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Carpathia 2012 w Rzeszowie, a w sierpniu, na specjalne zaproszenie TVP Polonia, było gościem Dni Otwartych z okazji 60-lecia TVP. 

26 marca 2013 Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Micka Hucknalla, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red. W listopadzie 2013 Riffertone byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra.

Wstęp: 35 zł 
Rezerwacje: 887 333 383

https://www.facebook.com/events/384293048678988/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.