Koncert jubileuszowy Renaty Przemyk „Ya Hozna”

25 listopada 2017 roku w kinie Elektronik odbędzie się koncert jubileuszowy Renaty Przemyk „Ya Hozna”.

Reklama
Reklama

Mija 27 lat od czasu ukazania się na polskim rynku albumu YA HOZNA Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami „Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole” czy „Tortury” płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Drugiego maja bieżącego roku, w ramach Festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie – powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty! Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z niesamowitym entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani Artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!
Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości pełnej wartościowej muzyki.
Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym „Babę zesłał Bóg” czy „Protest dance”) oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: „Aż po grób”, „Ten taniec”, „Zero” czy „Kochana”!

Skład/Instrumentarium:
Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

Cały album ‚Ya Hozna’ będziemy mogli usłyszeć na koncercie w dn 25 listopada 2017 w kinie Elektornik!

Reklama
Reklama

25 listopada 2017, godz. 19:00

Kino Elektronik ul. Generała Zajączka 7

Bilety dostępne w kasie kina (czynna codziennie w godzinach: 16:00-21:00) oraz on-line:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-renata-przemyk-ya-honza–34721?id=169028

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.