Koncert premierowy SABINY promujący album Lepidoptera

Koncert premierowy SABINY promujący album Lepidoptera.

W połowie września SABINA wydała swój debiutancki album Lepidoptera, na którym znalazło się jedenaście electro-popowych utworów. W środę, 11 grudnia o godz. 20:00 w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się premierowy koncert, na którym zabrzmi cały materiał z płyty, w tym dobrze przyjęte single: Pijane wiśnie, Panowie w kapeluszach czy Miejskie historie. Zespół przygotowuje specjalnie na ten wieczór aranżacyjne niespodzianki.

Płyta Lepidoptera jest osobistą opowieścią SABINY, podszytą electro-popowym brzmieniem. Utwory powstawały w ważnym dla niej okresie, kiedy kończyła Łódzką Szkołę Filmową i rozpoczynała zmagania z dorosłym życiem. Filmówka była dla niej od samego początku miejscem czerpania niezliczonych inspiracji, z kolei zderzenie z rzeczywistością po ukończeniu szkoły, przyniosło wiele nowych, mocnych doświadczeń, które wyraźnie odcisnęły swój ślad w tekstach piosenek.

SABINA, koncertem premierowym w Hybrydach, spełnia swoje kolejne muzyczne marzenie. Długo dojrzewałam do zaprezentowania swojego autorskiego materiału. Wiele lat chowałam się za czyimiś utworami, ucząc się w szkole muzycznej, czy jako aktorka grając na scenach teatralnych. Teraz zebrałam się na odwagę, aby bardziej otworzyć się przed publicznością i spróbować zawalczyć o swoje artystyczne marzenia. – mówi SABINA.

W Hybrydach SABINA wraz z zespołem zagra wszystkie utwory z płyty Lepidoptera. Będą również niespodzianki. Chcemy aby „koncert od którego wszystko się zacznie” był niezapomniany. Pracujemy nad scenografią, kostiumami, nowymi aranżacjami utworów, a wszystko po to żeby zaskoczyć naszych słuchaczy i sprawić, by ten wieczór był wyjątkowy przede wszystkim dla nich. Dlatego gorąco zapraszam wszystkich fanów popowych brzmień, którzy chcieliby świętować razem z nami efekt ponad dwuletniej pracy nad płytą. – dodaje SABINA.

Koncert premierowy SABINY promujący album Lepidoptera.
Warszawa, Hybrydy, 11 grudnia 2019 roku.
Popowe brzmienia, nowe aranżacje, muzyczne niespodzianki.

Album Lepidoptera promują single:
Pijane wiśnie: https://www.youtube.com/watch?v=bQoBR0L2e3s
Miejskie historie: https://www.youtube.com/watch?v=zKFjVlbV2-A
Panowie w kapeluszach: https://www.youtube.com/watch?v=wHmW8DTddgk
oraz live sesja: https://www.youtube.com/watch?v=SdVhApV-KF4

Za produkcję albumu odpowiadają Jan Bielecki oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek, działający wspólnie jako duet UPNDWN.
Klub Hybrydy – Warszawa – 11.12.2019 – otwarcie bram: 19:00, start 20:00 – bilety dostępne w sieci Empik i aplikacji Going (do 25.10 – 49 zł, do 11.12 – 59 zł).
https://web.goingapp.pl/evt/2159351/sabina-lepidoptera-koncert-od-ktorego-wszystko-sie-zacznie
* * *
Sabina Karwala jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Bielsku-Białej. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku. Dotarła do finału w 36. Konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zależy jej na tym, aby łączyć aktorstwo z muzyką, mocno stawiając przy tym na niezależność.

Vevo: https://link.do/glmNb/
Youtube: https://tiny.pl/tlqp4/
Facebook: https://www.facebook.com/SabinaKarwala/
Instagram: https://www.instagram.com/sabinamachina/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.