Koncert: Meek, Oh Why? Wakacyjna przerwa

Koncert: Meek, Oh Why? Wakacyjna przerwa.

Pod pseudonimem Meek, Oh Why? kryje się Mikołaj Kubicki – polski raper i trębacz, który swoją przygodę z muzykę rozpoczął już w wieku 15 lat, występując na płycie zespołu Dagadana. Pięć lat później zadebiutował na scenie hiphopowej, podpisując kontrakt z popularną wytwórnią Asfalt Records. Obok sprawnego składania rymów, w którym słychać fascynacje Fiszem i Łoną, Meek, Oh Why? to także świetny zespół koncertowy.

„Nas: Time is Illmatic”, reż. One9, 2014, 74 minuty
Dokumentu pokazującego kulisy powstania jednej z najgłośniejszych płyt w historii hip-hopu – debiutanckiej płyty nowojorskiego rapera Nasa, „Illmatic”. 

Partnerem cyklu jest festiwal Enea Spring Break.

30 sierpnia 2017, godz. 20:00

NInA ul. Wałbrzyska 3/5

Wstęp wolny
Do wstępu na koncert upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Pokaz odbywa się na dziedzińcu z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 21:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (200). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych).

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.