Koncert: Meek, Oh Why? Wakacyjna przerwa

Koncert: Meek, Oh Why? Wakacyjna przerwa.

Reklama
Reklama

Pod pseudonimem Meek, Oh Why? kryje się Mikołaj Kubicki – polski raper i trębacz, który swoją przygodę z muzykę rozpoczął już w wieku 15 lat, występując na płycie zespołu Dagadana. Pięć lat później zadebiutował na scenie hiphopowej, podpisując kontrakt z popularną wytwórnią Asfalt Records. Obok sprawnego składania rymów, w którym słychać fascynacje Fiszem i Łoną, Meek, Oh Why? to także świetny zespół koncertowy.

„Nas: Time is Illmatic”, reż. One9, 2014, 74 minuty
Dokumentu pokazującego kulisy powstania jednej z najgłośniejszych płyt w historii hip-hopu – debiutanckiej płyty nowojorskiego rapera Nasa, „Illmatic”. 

Partnerem cyklu jest festiwal Enea Spring Break.

Reklama
Reklama

30 sierpnia 2017, godz. 20:00

NInA ul. Wałbrzyska 3/5

Wstęp wolny
Do wstępu na koncert upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Reklama
Reklama

Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Pokaz odbywa się na dziedzińcu z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 21:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (200). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych).

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.