Koncert Fisheclectic w Warszawie

Koncert Fisheclectic w Warszawie.

14 kwietnia 2019 roku w City Hall Production, przy ul. Borowskiego 2 na warszawskiej Pradze zagra zespół Fisheclectic. Koncert zacznie się nietypowo w niedzielę o godz. 11.00. Występ zespołu będzie częścią 3. urodzin kościoła chrześcijańskiego Genesis. Wieczorem od godz. 18.00 rozpocznie się wieczór klubowy. Poprowadzi go DJ Bulbo i raper Kolah.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Fisheclectic to zespół grający muzykę w stylu alternatywnego pop, założony przez małżeństwo artystów: Joannę Kupczyńską (autorkę piosenek, wokalistkę) i Łukasza Kupczyńskiego (autora tekstów, kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego).

Pretekstem do zaproszenia do Warszawy zespołu są trzecie urodziny kościoła chrześcijańskiego Genesis. Jest to działający z pasją dla Boga kościół protestancki. – Jesteśmy grupą ludzi, która służąc Bogu chce mieć wpływ na otoczenie. Podejmujemy misję i działania ewangelizacyjne (m.in. kościół uliczny na warszawskiej Patelni), jednocześnie dbając o wzrost duchowy – tłumaczy pastor Paweł Bukała. – Na każdym spotkaniu modlimy się o chorych, ludzie są uzdrawiani, cuda u nas są codziennością. Dlatego zapraszamy każdego, kto chce odczuć realnej mocy Bożej w swoim życiu.

PROGRAM 3. urodzin Genesis

Trzecie urodziny kościoła zaczną się o 11.00 koncertem zespołu Fisheclectic. Później historią życia z Bogiem podzieli się Jerzy Rycharski. Z kolei wieczorem od godzi 18.00 zapraszamy na wieczór w rytmach klubowych. Poprowadzi go DJ Bulbo, a koncert zagra raper Kolah.

Zespół Fisheclectic zadebiutował jako duet w roku 2012 płytą Wejdź, tematycznie inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Znalazły się na niej piosenki takie jak : „Ogród”, „Krok za krokiem”, „Góra Mirry”, czy „Ukochana”. W maju 2018 odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Jeszcze nie Znikaj”, na której znalazło się 13 wielowarstwowych kompozycji w języku polskim i angielskim. Partie smyczkowe, ciepłe brzmienia gitary akustycznej, partie mandoli, mandoliny i kontrabasu łączą się z analogowymi brzmieniami syntezatorów rodem z lat 80. Płyta pojawiła się w salonach Empik oraz innych sklepach muzycznych w całej Polsce. Zespół wystąpił w autorskiej audycji Marka Niedźwieckiego „Markomania”.

Kolah, to pseudonim artystyczny Mirosława Kolczyka. Od 20 lat występuje na scenie rapując. Dziś mieszka w Rzeszowie i prowadzi zajęcia dla młodzieży związane z profilaktyką uzależnień. Kiedyś przestępca, narkoman i więzień. W wieku 12 lat palił już nałogowo papierosy. Codziennością były dla niego nie tylko alkohol, ale i narkotyki. Dziś gra z takimi zaspolami jak: Royal Rap, Kawa, Trzecia Godzina Dnia oraz Gospel Rain.

14 kwietnia 2019, godz. 11:00-21:00
City Hall Production, ul. Borowskiego 2
Wstęp wolny

FB-klik

Kościół Genesis spotyka się w budynku City Hall Production przy ul. Borowskiego 2 w Warszawie w każdą niedzielę o godz. 11.00.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.