Koncert duetu HONEYCOMB

fot. Bartosz Bajerski

W najbliższy piątek radiowa Czwórka przypomni występ wyróżnionego w trzeciej odsłonie konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno” duetu Honeycomb. Lepimy z dźwięków, kleimy je jak miód tłumaczą nazwę zespołu muzycy. Retransmisja koncertu już 22 maja po godz. 19.00 w audycji „Będzie głośno!” Damiana Sikorskiego

Honeycomb to artystyczny duet ze Śląska, tworzący mieszankę muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami i liryczną opowieścią. Zuzanna Kędzierska (wokal) i Michał „Włødzimierz” Włodarczyk (producent, kompozytor i multiinstrumentalista) przyznają, że choć za niczym nie gonią i przed niczym nie uciekają, biegną, bo  jak dodają  nie lubią stać w miejscu

Pierwszy singiel Honeycomb pojawił się w sieci we wrześniu 2018 r., a już w grudniu muzycy zostali laureatami festiwalu Bass&Beat Festival we Wrocławiu. Latem kolejnego roku utalentowani młodzi twórcy wystąpili między innymi na Fest Festival i Slot Art Festival. We wrześniu 2019 r. artyści zostali wyróżnieni w trzeciej odsłonie konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno”, którego pomysłodawcą jest Damian Sikorski. Nagrodą był koncert w studiu radiowej Czwórki, który Honeycomb zagrał 20 grudnia 2019 r. Ponadto utwór duetu pt. Lot balonem” znalazł się na wydanej w lutym ub.r. składance Będzie Głośno Vol. 2”.

W pierwszej godzinie programu, jeszcze przed koncertem,​ gośćmi Damiana Sikorskiego będą muzycy debiutującego zespołu Palmy. Początek audycji Będzie głośno!”  w piątek, 22 maja o godz. 18.00.

Retransmisja koncertu i rozmowa z muzykami na antenie radiowej Czwórki w Internecie na czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz w aplikacji Polskiego Radia.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.