Koncert z cyklu Sounds of Art. Gdyby rannym słonkiem – Moniuszko

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Sounds of Art, podczas którego publiczność usłyszy piękne wykonania wybitnych polskich kompozytorów – Stanisława Moniuszki, Karola Szymanowskiego, Fryderyka Chopina i Michała Ogińskiego.

W repertuarze m.in. arie z oper „Straszny Dwór”, „Halka”, „Król Roger”, „Paria” oraz pieśni ze „Śpiewnika domowego”. Wszystko w wykonaniu solistów – Gabrieli Kamińskiej (sopran), Sylwii Krzysiek (sopran), Natalii Lipińskiej (sopran), Sławomira Naborczyka (tenor) i Piotra Kędziory (baryton). Przy fortepianie Paweł Sommer.

24 lutego 2018, godz. 18:30

Hol Główny MNW / wstęp z zaproszeniami* / liczba miejsc ograniczona

*Bezpłatne zaproszenia do odebrania w punkcie Informacji MNW od 15 lutego Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. Wejście do Holu Głównego przed koncertem od godz. 18.00.

To już trzecia odsłona cyklu koncertów w murach Muzeum Narodowego w Warszawie. Sounds of Art to harmonia sztuk, a projekt ma również wymiar edukacyjny. Fundacja Lakmé-Art zaprosiła do projektu najlepszych muzyków z kraju i zagranicy oraz młodych profesjonalistów stojących na progu kariery.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji Lakmé-Art (http://fundacjalakme.pl/)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.