Koncert Anny Marii Stańczyk

W niedzielę, 12 maja, o godz. 15.00 zapraszamy na koncert inaugurujący XXIV Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny „Floralia – Muzyka w Kwiatach”.

Wystąpi pomysłodawczyni Festiwalu oraz jego dyrektor artystyczna Anna Maria Stańczyk – artystka o światowej sławie, uhonorowana prestiżowymi nagrodami i tytułami.

„Floralia – Muzyka w Kwiatach” to festiwal organizowany wespół z Towarzystwo im. Fryderyka Chopina nieprzerwanie od 1996 roku i tym samym jest jednym z najstarszych festiwali pianistycznych w Polsce.

Floralia są wyjątkową okazją do wysłuchania, jak światowej sławy pianiści grają Chopina i innych romantycznych kompozytorów. Jest to również przestrzeń do promowania młodych utalentowanych pianistów.

Na koncerty zapraszamy w każdą niedzielę, począwszy od 12 maja aż do 30 czerwca do naturalnego, zielonego amfiteatru utworzonego z polany otaczającej taras zabytkowej Willi Janówek (Dworku Wojciecha Fangora) oraz wiekowych dębów i lip (w przypadku niesprzyjającej pogody koncerty odbywać się będą w sali głównej willi).

Partnerem festiwalu już marka VERTO

12 maja 2019, godz. 15:00

Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, ul. Prawdziwka 2

Koncert nie jest biletowany – obowiązują bilety wstępu oraz karnety do Ogrodu Botanicznego. Zainteresowanych udziałem we wszystkich koncertach oraz innych wydarzeniach organizowanych w Ogrodzie zachęcamy do zakupu tych ostatnich w promocyjnych cenach.

FB- klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.