Kombii na Rozpoczęciu lata na Bemowie

Rozpoczęcie Lata na Bemowie

Kombii na Rozpoczęciu lata na Bemowie! Jak witać wakacje? Oczywiście muzycznie i piknikowo na Bemowie! 23 czerwca zapraszamy na Rozpoczęcie Lata na Bemowie w Parku Górczewska.

Rozpoczęcie Lata na Bemowie

W godz. 12.00-17.00 odbędzie się Piknik profilaktyczno-zdrowotny „Wakacje tuż tuż”, na którym będzie można zadbać o swoje zdrowie – m.in. zmierzyć ciśnienie krwi, cukier i BMI, skonsultować się z psychologiem czy zapoznać z profilaktyką kleszczową. Na stanowisku mazowieckiego oddziału NFZ będzie szansa na wyrobienie karty EKUZ oraz potwierdzenie profilu zaufanego, a także wykonanie pomiaru na profesjonalnym analizatorze składu ciała TANITA. W strefie integracyjnej nie zabraknie gier i torów przeszkód dostosowanych do potrzeb osób o różnym stopniu niepełnosprawności oraz występów parasportowców.

Od godz. 17.00 w bemowskim amfiteatrze startujemy ze strefą koncertową! Na początek w muzyczny nastrój wprowadzą nas:

  • Metro – młode pokolenie artystów zainspirowanych estetyką polskiej muzyki lat 80. Zespół z powodzeniem czerpie ze współczesnych brzmień, tworząc energetyczną mieszankę muzyki alternatywnej.
  • Wszyscy Byliśmy Harcerzami – „Krajka”, „Płonie ognisko” czy „Hej przyjaciele” w mocnej rockowej aranżacji? Dlaczego nie! Kilku przyjaciół muzyków rockowych, którzy od lat przypominają na nowo stare, ale wciąż dobrze znane piosenki harcerskie i turystyczne.

Zwieńczeniem dnia będzie nasze letnie, bemowskie randez-vous, czyli koncert znakomitego zespołu Kombii. Start o godz. 20.00! Grupa powstała wiosną 2003 roku z inicjatywy Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Nowa energia zaowocowała nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, liczba miejsc w amfiteatrze ograniczona. Przywitajmy razem lato!

Więcej na: https://bemowo.um.warszawa.pl

/materiały organizatora/