Klasycznie na Trawie 2020

KLASYCZNIE NA TRAWIE 2020

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni – Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie zaprasza na koncert z cyklu Klasycznie na trawie. W niedzielę 23 sierpnia o godz. 12.00 w Parku Rzeźby wystąpi Orkiestra Filharmonii Narodowej pod batutą Macieja Tomasiewicza. Organizatorem koncertu jest Centrum Łowicka. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

Podczas niedzielnego koncertu zabrzmią: muzyka z baletu Rycerz Ludwiga van Beethovena, LXIX Symfonia C-dur (Laudon) Josepha Haydna oraz XXXVI Symfonia C-dur (Linzka, KV 425) Wolfganga Amadeusa Mozarta.

Maciej Tomasiewicz współpracował m.in. z Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach i Teatrem Wielkim w Łodzi. Dyrygował także m.in. orkiestrami Akademii Beethovenowskiej, Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Filharmonii: Kaliskiej, Śląskiej, Świętokrzyskiej i Zielonogórskiej.

Słuchaczy prosimy o zachowywanie dystansu społecznego oraz o przestrzeganie regulaminu Parku Rzeźby. Osoby z objawami infekcji, oczekujące na wyniki testów, pozostające pod nadzorem epidemiologicznym i przebywające na kwarantannie prosimy o pozostanie w domach.

23 sierpnia 2020, godz. 12:00

Królikarnia, ul. Puławskaa 113a

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.