Kino plenerowe w Parku Ulricha

Kino plenerowe w Parku Ulricha

Czekaliśmy na takie lato z utęsknieniem! Cieszymy się, że już kolejny rok możemy zaprosić mieszkańców Warszawy na Filmowe Ogrody w Parku Ulricha, czyli pokazy kina plenerowego, które odbędą się w ramach Filmowej Stolicy Lata 2020.  Startujemy już 16 lipca i aż do 3 września w każdy czwartek będziemy raczyć się najlepszymi filmowy produkcjami!

Macie ochotę na kino pod chmurką? Zapiszcie się na pokaz filmu, który chcecie obejrzeć! Linki z możliwością zapisu będą dostępne w każdy wtorek przez czwartkowym pokazem. Udział w seansie jest całkowicie bezpłatny.

Repertuar Filmowych Ogrodów przedstawia się następująco:

w lipcu zaczynamy o 21:30

16.07 – Narodziny gwiazdy
zapisy na seans: https://iframe262.biletyna.pl/event/view/id/148114

23.07 – Jedz, módl się i kochaj

30.07 – Niezgodna

w sierpniu zapraszamy na 21:00

06.08 –  ulie i Julia

13.08 – Był sobie pies

20.08 – Podróż na 100 stóp

27.08 – Fantastyczne zwierzęta

kinową przygodę w plenerze zakończymy pokazem we wrześniu o 21:00

03.09 – Pokemon detektyw Pikaczu

W trosce o wspólne dobro będziemy działać według następujących zasad bezpieczeństwa:

1. W kinie plenerowym można uczestniczyć zgodnie z zasadami dystansu społecznego.
2. Maksymalna liczba osób uczestniczących w projekcji wynosi 150 lub wynika z aktualnego rozporządzenia właściwego ministra. Pracownik ochrony kontroluje liczbę widzów tak, aby nie przekroczyła wartości dopuszczonej liczby osób w zgromadzeniu.
3. Osoby z podwyższoną temperaturą (powyżej 37,0 C ) nie mogą przebywać na terenie imprezy. Przed wejściem na teren wydarzenia każdy widz ma mierzoną bezdotykowo temperaturę. Osoby z podwyższoną temperaturą (powyżej 37.0 C) nie zostają wpuszczone na teren imprezy.
4. Osoby wykazujące objawy chorobowe ( kaszel, katar itd) nie mogą przebywać na terenie imprezy. Jeśli pomimo braku temperatury uczestnik przed wejściem na teren imprezy lub po wejściu na teren imprezy wykazuje objawy chorobowe nie zostaje wpuszczony lub zostaje wyproszony z terenu kina plenerowego.
5. Przy wejściu na teren imprezy udostępnione są środki dezynfekujące.
6. Zdezynfekowane leżaki udostępnione są w grupach po 1, 2, 3 lub 4 sztuki zgodnie liczbą uczestników tego samego gospodarstwa domowego . Grupy leżaków są od siebie oddalone o 2m w każdym kierunku.
7. Liczba leżaków jest równa bądź niższa niż liczba dopuszczonych uczestników. W tym drugim przypadku możliwe jest zajęcie miejsca na prywatnym kocu lub krzesełku przy zachowaniu 2 metrów odległości od pozostałych uczestników. Miejsce to wskazuje pracownik ochrony.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.