Kino plenerow nad Wisłą w Pomost 511

Kino nad Wisła, Pomost 511

Jedna z najciekawszych miejscówek po lewej stronie Wisły, kultowy Pomost 511 zawsze słynął z mocno rozbudowanego programu kulturalnego, który idealnie współgrał z odbywającymi się na tamtejszej plaży, weekendowymi imprezami. Po sukcesie zakończonej w ubiegły weekend Strefy Euro, która skradła serca piłkarskich kibiców, Pomost wraca do organizacji kina plenerowego. Wybór filmów naprawdę robi wrażenie!

Kino po Zachodzie Słońca będzie odbywało się na pomostowej plaży w każdą niedzielę wakacji po godzinie 21. Już samo otoczenie stawia te eventy w ścisłej czołówce tego typu atrakcji w Warszawie – delikatny szum Wisły, piasek pod stopami oraz ulubiony drink w dłoni – tak będzie można oglądać filmy w Pomoście! Na pierwszy ogień, bo już 18 lipca organizatorzy proponują gościom “Szarlatana”, czyli najnowsze dzieło Agnieszki Holland. W dalszej kolejności na kinomaniaków czekają m.in.”Palm Springs”, “Frank”, “Midsommar. W biały dzień”, “Dzikie Historie” czy “Climax”, a to dopiero początek listy. O dokładnych terminach poszczególnych projekcji dowiecie się z oficjalnego fanpage’a Pomostu – https://www.facebook.com/Pomost511

Kino po Zachodzie Słońca zaprasza na seanse w każdą niedzielę o godzinie 21. Pomost 511 znajduje na nadwiślańskiej plaży przy Płycie Desantu, wieńczącej od południowej strony tak popularny latem Bulwar Flotylli Wiślanej.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.