Kiermasz Świąteczny w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, w PAN Ogrodzie Botanicznym w Powsinie odbędzie się Kiermasz Świąteczny.
Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 50 wystawców z różnorodnym asortymentem, zatem przedświąteczne zakupy na pewno będą udane!

To nietuzinkowe wydarzenie, podczas którego będzie można zwiedzić Ogród oraz oranżerię, wziąć udział w spacerach i prezentacjach, oraz odwiedzić stoiska kilkudziesięciu wystawców, oferujących szeroką gamę produktów świątecznych. Podczas kiermaszu będzie można zakupić między innymi ozdoby świąteczne, poduszki dekoracyjne, dekoracje w szkle, biżuterię z kamieni naturalnych, kryształów i japońskich koralików, ręcznie robione słodkości i słodkie ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, szklane lampiony, obrusy, serwety i zabawki, skrzynki i pudełka ozdobne, drewniane rękodzieło oraz wiele innych.

Kiermasz Świąteczny w Powsinie to wspaniała okazja do zakupienia unikalnych prezentów, ozdób oraz produktów świątecznych, oferowanych przez wystawców z całego kraju. Ale to także możliwość wzięcia udziału w prezentacjach i spacerach. Zaprosimy Państwa na spacer fotograficzny „Zimowy Ogród Oczami Fotografa”, który poprowadzi Jarosław Deluga, na warsztaty i spacer „Tajemnice Zamorskich Korzeni” z Adamem Kaplerem oraz na spacer po Oranżerii z dr. Arturem Zagajewskim. Yaki Kingu, polsko-japońskie małżeństwo podzieli się wieloma ciekawymi informacjami na temat zimy i świąt w Japonii oraz będzie serwować tradycyjne japońskie potrawy: okonomiyaki (placki japońskie) oraz onigiri (kanapki ryżowe).

W godzinach 11.00-17.00 zapraszamy także na warsztaty dla dzieci oraz bezpłatne dekorowanie zakupionych w Cafe Ogród domków i ozdób piernikowych. Podczas kiermaszu Cafe Ogród serwować będzie domowe pierogi, zupy i wypieki oraz gorące napoje.

PROGRAM: https://ogrod-powsin.pl/dla-zwiedzajacych/kalendarz/kiermasz-swiateczny-5

Imprezie towarzyszyć będą warsztaty, prelekcje i spacery po Ogrodzie i Oranżerii z przewodnikami.

Kiedy: 8 grudnia 2019, godz. 11:00-17:00

Centrum Natura et Ars w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie.

Ogród Botaniczny PAN, ul. Prawdziwka 2 / Powsin

Wstęp bezpłatny w ramach biletu do Ogrodu lub karnetu.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.