Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2017 na placu Politechniki odbędzie się Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej.

11 bożonarodzeniowych domków, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. A wszystko łączy jeden, szczytny cel – stypendia dla zdolnych studentów PW. 

Kiermasz potrwa 3 dni: od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku. Kolejny raz plac Politechniki przed Gmachem Głównym zapełnią domki z bożonarodzeniowymi specjałami i rękodziełem. W centrum wydarzeń będzie stoisko z gadżetami Politechniki Warszawskiej. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne hity.

Więcej szczegółów znajduje się na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. zupełnie unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czekolady świąteczne Wedla z motywem PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, rękawiczki z logo PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.

W sobotę, 2 grudnia, o godz. 11.00 zapraszamy na spacer po Kampusie Politechniki.
Głodnych tajemnic PW zapraszamy do zwiedzania z warszawskim przewodnikiem, Piotrem Wierzbickim. Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzający odwiedzą m.in. Salę Senatu i Gmach Fizyki oraz poznają tajemnicę kafelka przy pokoju 149 w Gmachu Głównym. Na spacer obowiązują zapisy.

3 grudnia, w niedzielę, odbędą się także Mikołajki dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej.
Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji: Teatr PW zaprezentuje spektakl „Jaś i Małgosia”, przygotuje także wspólną zabawę, dzieci będą mogły samodzielnie udekorować pierniki, stworzyć kartki świąteczne, ozdoby choinkowe czy aniołki.

Wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i w ogóle warszawiaków zapraszamy do włączenia się do naszej akcji. Podarujmy najlepszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia. Być może któryś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek lub innowacyjną technologię.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: www.pw.edu.pl/kiermasz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.