KęKę – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Dlessler, Takie Rzeczy Label oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie KęKę. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Okazję stanowi premiera albumu „Siara”.
 
Po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. „SIARA” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia Artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości.
W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów. W dwóch utworach scratche dograł niezawodny Dj VaZee.
Jeśli z jednej strony lubisz nostalgiczną, a z drugiej energiczną i momentami prześmiewczą odsłonę KęKę, to ten album jest dla Ciebie.
 
26 kwietnia 2021, godz. 18:00

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.