KASIA LINS – kameralnie w duecie

„Ogród przez lato” to także scena kameralnych koncertów znakomitych artystów młodego pokolenia.

Reklama
Reklama

W piątkowy wieczór, 14 sierpnia wystąpi Kasia Lins, wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów, która w 2018 roku wydała album „Wiersz ostatni” z piosenką do poezji Władysława Broniewskiego. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje gęsta atmosfera oraz kinematograficzny nastrój.

Kasia występowała m.in. na 55. KFPP w Opolu na Scenie Alternatywnej, Open’er Festival oraz festiwalu Męskie Granie. W 2019 roku była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyk (w kategoriach Album roku pop alternatywny oraz w kategorii Autor roku). Niedawno Artystka wydała nowy album pt.: „Moja wina”, znakomicie odebrany zarówno ze strony słuchaczy, jak i krytyków.

Jak zapowiada sama Artystka, wieczór w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego będzie wyjątkowy, ponieważ Kasia zadebiutuje w duecie z Karolem Łakomcem – współkompozytorem jej piosenek. Na pewno usłyszymy także wykonanie „Wiersza ostatniego”.

Reklama
Reklama

Wstęp: 20 PLN
Bilety: https://bit.ly/3a3PWzH

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia.

Regulamin wydarzenia: http://muzeumliteratury.pl/regulamin-ogrod-przez-lato/

Reklama
Reklama

Muzeum Władysława Broniewskiego
oddział Muzeum Literatury
ul. J. Dąbrowskiego 51 w Warszawie
(przy metrze Racławicka)

mapa: https://goo.gl/maps/5gP7vK8xJ3UN7fRy7

*********************************
„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.

Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.